4.5G'li symbian telefon varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

polattt47

Üye
    Konu Sahibi
4.5G'li symbian telefon varmı ?
Arkadaslar bildiğiniz üzere 4.5G gündemde nokıa symbianı seven kullanıcılar oldugunu biliyorum symbianı destekçileri sildi artık bizde mi silelim ilk defa konu actım herkese hayırlı forumlar dilerim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Malesef en üst 808 PV var fakat onda da yok :)

polattt47

Üye
    Konu Sahibi
4.5 G yüzünden symbian bitti bitecek neyse üzüldüm 4.5 G sistemi gelene kadar kullanırız artık. Hayırlısı olsun

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
3310 isterseniz 4.5G destekler.

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97 ve Jelly Beanci
cyborg78

cyborg78

Üye
N8 _ 3.5 G li:)
programla yükselir belki pekte sanmamya donanımsal olay bence ;)

slymnsrk

Üye
donanımsal

onurhanerk

onurhanerk

Üye
4.5 G döneminde sinyal güçlendirilme yapacağı için en düşük 3.7 G lik sinyal alacağız büyük ihtimal. 3G de iken 4 G ye yakın sinyal almış olacağız. Yani sadece internet ve sosyal medyada dolaşacaksan çok bir fark etmeyecek ama video veya filim indireceksen farkeder tabiki. 4.5 G de maksimum alınabilecek diye biliyorum. Symbian bu nedenle gömülmeyecek tahminim ama gömülme nedenlerinden biri olacak elbet.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşiin Dediği Gibi 808 Bile En Üst Seviye O Zamanlar Yani 2012nin Temmuz Ayında 4Gnin Adı Bile Yoktuki Desteklesin :D 4G Donanımsal Bişey Maalesef Desteklemez Uygulama Vsde Hikaye Olmaz Kesinlikle Cihazin Sanırı 14 MBPS En Fazla

exp_l0it

exp_l0it

Üye
4.5 G döneminde sinyal güçlendirilme yapacağı için en düşük 3.7 G lik sinyal alacağız büyük ihtimal. 3G de iken 4 G ye yakın sinyal almış olacağız. Yani sadece internet ve sosyal medyada dolaşacaksan çok bir fark etmeyecek ama video veya filim indireceksen farkeder tabiki. 4.5 G de maksimum alınabilecek diye biliyorum. Symbian bu nedenle gömülmeyecek tahminim ama gömülme nedenlerinden biri olacak elbet.
bi whatsapp kullanıyorum bide opera mini bence sorun omaz bize böyle şeyler :D

• Beğen
Tepkiler: polattt47 ve onursan
onurhanerk

onurhanerk

Üye
bi whatsapp kullanıyorum bide opera mini bence sorun omaz bize böyle şeyler :D
Hiç sanmıyorum sorun olacağını :D zaten C++ bilgisi olan bir kaç kişi olsa bir çok uygulama yapılır. Swarm Snapchat bv. İnstagram ve vine yapıldıysa onlar neden yapılmasın. 1,2 seneye onlarda gelir belki ama zaten kullanıcı kalmadı fazla. Aslında telfon ekranları büyük ve kamerası iyi olsaydı symbiancılar için uzun bir süre devam edilirdi diye düşünüyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiç sanmıyorum sorun olacağını :D zaten C++ bilgisi olan bir kaç kişi olsa bir çok uygulama yapılır. Swarm Snapchat bv. İnstagram ve vine yapıldıysa onlar neden yapılmasın. 1,2 seneye onlarda gelir belki ama zaten kullanıcı kalmadı fazla. Aslında telfon ekranları büyük ve kamerası iyi olsaydı symbiancılar için uzun bir süre devam edilirdi diye düşünüyorum.
4" 41 Mp 808 :hmmm Ne Lazım 42" 82 Mp Cihazmi Telefon Diyoruz Vestel Led TV Değil :hmmm

exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve DarkredBlue61
Hasand.

Hasand.

Üye
4.5g donanımsal yanı yazılımsal degil 4.5g olsa bile şarjı olumsuz etkılıycek

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve teknolojibaronu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
adamda c7 var ne kzııyon :D
bendede 5228 var. kafayı yedi artık arada kendi kendine restart filan atıyo :D
Çık Çık Çık :hmmm C7de Güzel Cihz Tip Mip Ayrıca Ekranıda Alişirsan Güzel :bilmm 3 Senelik Cihaz Bence Gayet Normal O Zamanki Özellikleri :bilmm

Hasand.

Hasand.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve DarkredBlue61
yasin213

yasin213

Üye
Çık Çık Çık :hmmm C7de Güzel Cihz Tip Mip Ayrıca Ekranıda Alişirsan Güzel :bilmm 3 Senelik Cihaz Bence Gayet Normal O Zamanki Özellikleri :bilmm
Nokia N9 da o zamanlar çıkmıştı. Gerek boyutu, gerek tasarımı, gerek donanımıyla harika bir cihazdı. Nokia hep düşük donanım telefon çıkararak hata yaptı bence.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78, polattt47 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nokia N9 da o zamanlar çıkmıştı. Gerek boyutu, gerek tasarımı, gerek donanımıyla harika bir cihazdı. Nokia hep düşük donanım telefon çıkararak hata yaptı bence.
O Ayrı Dava Ama FP2 Refresh Gibi Cihazlarada YÜksek Donanımın Faydası Olmazdı İşletim Sistemini Üst Seviyeye Taşisaydı Anca

• Beğen
Tepkiler: polattt47
Hasand.

Hasand.

Üye
nokia gelecegi gördü ama inşa edemedi

• Beğen
Tepkiler: polattt47
yasin213

yasin213

Üye
Umarım Nokia bundan sonra yapmaması gereken hataları anlamıştır. Bence hiç Android'e bulaşmadan başlamalı. N9 gibi bir telefonun devamını getirmeli. Veya Symbian'ı geliştirmeli.

• Beğen
Tepkiler: polattt47 ve DeV/AsA
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Umarım Nokia bundan sonra yapmaması gereken hataları anlamıştır. Bence hiç Android'e bulaşmadan başlamalı. N9 gibi bir telefonun devamını getirmeli. Veya Symbian'ı geliştirmeli.
Bu Saatten Sonrada Her Türlü Uygulama Vsyi Nasıl Getirecek Şurda Bi WP De Dünyanın Şikayeti Geldi

Üst Alt