Faturasız / Faturalı 4.5G Her yerde Çekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
    Konu Sahibi
4.5G Her yerde Çekiyor
4.5 G iyi oldu 3 g de internet pekçekmiyo

Son düzenleme:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yer yer değişiklik gösterebiliyor, bazen baz istasyonu yetersiz diye durum tam tersi de olabiliyor.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Şuan internet kafayı yedi çıldırtacak noluyor Vodafone??

$

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Vodafone'den, Türk Telekom'a geçince, İnternet hızının gözle görülür şekilde, hızlandigini gördüm.
Açıkçası; Vodafone'de çok isyan ettim. Yanimdakiler, internette jet gibi gezerken, ben giremiyordum. Fark çok fazla anlaşılıyor...

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Vodafone'den, Türk Telekom'a geçince, İnternet hızının gözle görülür şekilde, hızlandigini gördüm.
Açıkçası; Vodafone'de çok isyan ettim. Yanimdakiler, internette jet gibi gezerken, ben giremiyordum. Fark çok fazla anlaşılıyor...
Bak şuan sayfa yüklemiyor delirtecek 2 saat önce böyle değildi kafayı yicem

$

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bak şuan sayfa yüklemiyor delirtecek 2 saat önce böyle değildi kafayı yicem

$
Tıpkı dediğiniz gibi, benimde bahseddiginiz gibi, oluyordu. 5DK önce sorunsuz Bir şekilde Internet'de dolaşırken, 5 DK sonra Sayfalar yüklenmiyor'du.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Tıpkı dediğiniz gibi, benimde bahseddiginiz gibi, oluyordu. 5DK önce sorunsuz Bir şekilde Internet'de dolaşırken, 5 DK sonra Sayfalar yüklenmiyor'du.
Firlatacam parcayalacam telefonu babam internet e girmiyor diye müşteri hizmetlerini aradı neyse 2 Saat önce fln taşıyacam hatları fln dedi gelmişler TL var mı hattinizda diyorlar fln benimki giriyordu öyle dedi diye benim hatta kısıtlama mı getirdiler sefsisler

$

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Firlatacam parcayalacam telefonu babam internet e girmiyor diye müşteri hizmetlerini aradı neyse 2 Saat önce fln taşıyacam hatları fln dedi gelmişler TL var mı hattinizda diyorlar fln benimki giriyordu öyle dedi diye benim hatta kısıtlama mı getirdiler sefsisler

$
En yakın zamanda Türk Telekom'a geçmenizi öneririm. :oke:

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
    Konu Sahibi
3g de 5 10 kbps iken
4g de sabah 80mbps aksam 8mbps hız var

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Vodafone, Altyapı ve şebeke olarak, gün geçtikçe daha da kötüleşmekte.

• Beğen
Tepkiler: phasan

Coolwhisper

Üye
Aynen, bende pttcell kullanıyorum telefonum xiaomi redmi note 2, turkcell hatlı Samsung ve iPhone lardan iyi çekiyor.

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt