4.5G en hızlı internet hangi operatör de olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

4.5G'yi en hızlı sunacak olan operatör kim?

• Kullanılan toplam oy
    490
YkPkY

YkPkY

Üye
hepimiz havamızı alacağız.
kullanamasanda paramızı alacaklar.
1 gb artık 2 gün giderse öpüp başımıza koyalım

zengincilingir

Üye
wodafone gibi gözükmekte oyum onun zaten iyi hizmet
wodafone gibi gözükmekte oyum onun zaten iyi hizmet

Sarangni

Sarangni

Üye
4.5G gelecek ama çoğu kişi cihazı desteklese bile şebekeyi 3G alıp kullanacak eğer doğru düzgün tarifeler gelmez ise...

• Beğen
Tepkiler: phasan ve okancicek
mhmzergn

mhmzergn

Üye
baska siteden link koymak istemem ama habere göre durum net vodafone

osicik

Üye
bizim şuan kullandığımız tarifeler 3g kullanılmaya devam edecek 4.5 g den faydalanamayacakmıyız yoksa kullanabilecekmiyiz net bilgisi olan cevaplarsa sevinirim...

mhmzergn

mhmzergn

Üye
bizim şuan kullandığımız tarifeler 3g kullanılmaya devam edecek 4.5 g den faydalanamayacakmıyız yoksa kullanabilecekmiyiz net bilgisi olan cevaplarsa sevinirim...
bildigim kadarıyla yeni paket satacaklar ortalama 10gb lik paketler cok fena gecirecekler

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Lan bunlarin anasina avradina sovmeyi hakediyor saniyede 10/kbs indirme hizi var bunlar 4.5g diyor yok beyin versin bumillete birileri

• Beğen
Tepkiler: mhmzergn
kralberk13

kralberk13

Üye
turkcell olmasını bekliyorum

osicik

Üye
Lan bunlarin anasina avradina sovmeyi hakediyor saniyede 10/kbs indirme hizi var bunlar 4.5g diyor yok beyin versin bumillete birileri
Hangi mağarada yaşıyosun 10 kbs indirme hızındasın anlamadım ki o kadarda kötü değildir heralde iş olsun diye yorum yazıyorsun!!!!

mhmzergn

mhmzergn

Üye
hocam ben 3mbps ile kullanıyorum bu yavaslamıs hali normalde 8-9mbps

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Hangi mağarada yaşıyosun 10 kbs indirme hızındasın anlamadım ki o kadarda kötü değildir heralde iş olsun diye yorum yazıyorsun!!!!
Mağara mi sakarya adapazarı paketimde sınırsız 1 GB bu da kapak turkcell hat hız sınırı na gelince 10 kb

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
vodafon die düşünüyorum

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
bendede tanımlı sınırsız 1gb varda iptal oldu sandım gözükmüyordu gerçi tl yüklemedim de internet fln yazıp 2222 ye gönderiyordum hattınıza tanımlı aşımsız data paketi olduğundan yararlanamıyorsunuz dedi fln şimdi 1gb sınırsız hız kısıtı olcakmı tl yükleyince ?
hocam ben 3mbps ile kullanıyorum bu yavaslamıs hali normalde 8-9mbps
nasıl oluyor 96kb olması gerekmiyormu

phasan

phasan

Üye
Hiç bir fark olmayacak pakette hız artıyor sadece

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
mhmzergn

mhmzergn

Üye
bendede tanımlı sınırsız 1gb varda iptal oldu sandım gözükmüyordu gerçi tl yüklemedim de internet fln yazıp 2222 ye gönderiyordum hattınıza tanımlı aşımsız data paketi olduğundan yararlanamıyorsunuz dedi fln şimdi 1gb sınırsız hız kısıtı olcakmı tl yükleyince ?

nasıl oluyor 96kb olması gerekmiyormu
red tarifelerde 96 kb ye dusmmuyor hocam

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Ne yazik ki trkcll

phasan

phasan

Üye
Türkcell gibi görünüyor suan

Sarangni

Sarangni

Üye

Telefonu kapatıp açınca geldi. İlk test sonucu zamanla daha iyi olur galiba.