3'ü 1 Arada(Belle.N8 & Anna İkon)5800-V60 C6-V42

Sponsorlu Bağlantılar

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
djmatrix ne aldın 5800.android mi ios mu?

erdi_s

erdi_s

Üye
Ya dj bişey sorcam. Millet belle shelli cfwye gömerek versiyon çıkarmaya başladı. Prensip olarak başkasının yazılımını kullanmıyorum. Sen de belle shelli gömüp sağlam bi güncelleme yapmak gibi bişey planlıyor musun?

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
Ya dj bişey sorcam. Millet belle shelli cfwye gömerek versiyon çıkarmaya başladı. Prensip olarak başkasının yazılımını kullanmıyorum. Sen de belle shelli gömüp sağlam bi güncelleme yapmak gibi bişey planlıyor musun?
bir tane 5800 bulabilirsem olabilir :)

CHUCK-ME

CHUCK-ME

Üye
Arkadaşlar ben belleyi yükledim fakat bluetooth receiver uygulamasını dahili bileşen olarak görüp yüklemiyor. Bir çözümü var mı? Çünkü gerçekten çok iyi bir uygulama.

erdi_s

erdi_s

Üye
Arkadaşlar ben belleyi yükledim fakat bluetooth receiver uygulamasını dahili bileşen olarak görüp yüklemiyor. Bir çözümü var mı? Çünkü gerçekten çok iyi bir uygulama.

eğer kastettiğin bluetooth switch ise o zaten yazılımda mevcut kardeş

CHUCK-ME

CHUCK-ME

Üye
eğer kastettiğin bluetooth switch ise o zaten yazılımda mevcut kardeş

Yok hayır o değil . Mesela bluetooth ile aldığın dosyaları direk hafıza kartına atmanı sağlıyor. Kaydedileceği yeri sen seçiyorsun. Normalde bluetooth dosyaları direk telefon hafızasına gelir. Bu uygulama sayesinde bunu değiştirebiliyoruz ama yükleme esnasında dahili bileşen hatası veriyor. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...i-istediginiz-hafizaya-kaydedin-2-586861.html

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
Yok hayır o değil . Mesela bluetooth ile aldığın dosyaları direk hafıza kartına atmanı sağlıyor. Kaydedileceği yeri sen seçiyorsun. Normalde bluetooth dosyaları direk telefon hafızasına gelir. Bu uygulama sayesinde bunu değiştirebiliyoruz ama yükleme esnasında dahili bileşen hatası veriyor. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...i-istediginiz-hafizaya-kaydedin-2-586861.html
eğer bir güncelleme gelirse sorun düzeltilecektir

- - - Eklendi - - -

valla çok iyi olur ya bekliyorum sabırla :D
ben baya araştırdım da Shell i yapabilmem için haritalar kesin silinmesi gerekiyor ve diğer temalar falan ayrıca çok stabil de değil şuan için bazı sorunları var,şimdilik öyle bir güncelleme gelmez zaten tlf da yok :)

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
yakında meegoya yani n9a taşınacam ama 5800ı ikinci hata ayıracam.

- - - Eklendi - - -

yakında meegoya yani n9a taşınacam ama 5800ı ikinci hata ayıracam.

daha windows lu bir tlf kullanmadım ama nokia nın diğer işltim sistemleri hep birbirine benziyor,tabi sonuçta sen karar vereceksin iyi düşün :)

xxmadxx

xxmadxx

Üye
menüdeki ikonlar 4'lü olasaymış daha bi güzel olurmuş :) eline sağlık hocam..

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
daha windows lu bir tlf kullanmadım ama nokia nın diğer işltim sistemleri hep birbirine benziyor,tabi sonuçta sen karar vereceksin iyi düşün :)

meego ile nokia belle arasında benzerlik var.n9da telefondan avi video izlenebiliyor.yeni tarayıcı yeni arayüz...biraz büyük ama idare edecez...

erdi_s

erdi_s

Üye
eğer bir güncelleme gelirse sorun düzeltilecektir

- - - Eklendi - - -

ben baya araştırdım da Shell i yapabilmem için haritalar kesin silinmesi gerekiyor ve diğer temalar falan ayrıca çok stabil de değil şuan için bazı sorunları var,şimdilik öyle bir güncelleme gelmez zaten tlf da yok :)

Sen ne yapacağını iyi bilirsin üstad. Baktın orijinallik gidiyo salla gitsin. Olursa bahtımıza artık ;)

deneme31

Üye
djmatrix;

Anlatım ve dosyalar için teşekkür ederim.
Dün 5800te güncellememi yaptım.
Öncelikle güncellemeden dolayı tuş kilidi sıkıntısı çözüldü çok sevindim.
Birkaç sıkıntı gördüm. Bu konuda sıkıntılı Wifi ile şifreli bir ağa bağlandığımda bağlanıyor. Sonra kopup tekrar WEP istiyor.
Tekrar tekrar denedim olmadı. Wep keysiz ağlara bağlanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
djmatrix;

Anlatım ve dosyalar için teşekkür ederim.
Dün 5800te güncellememi yaptım.
Öncelikle güncellemeden dolayı tuş kilidi sıkıntısı çözüldü çok sevindim.
Birkaç sıkıntı gördüm. Bu konuda sıkıntılı Wifi ile şifreli bir ağa bağlandığımda bağlanıyor. Sonra kopup tekrar WEP istiyor.
Tekrar tekrar denedim olmadı. Wep keysiz ağlara bağlanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
öyle bir sorun olmaması lazım,önce kullandığınız yazılımlarda aynı ağa bağlandığınız da böyle bir sorun yoksa ve tlf na hard format atmadıysanız,atın :)

dogget116

Üye
kardeşim emeğine sağlık. ama ben cfw yi bi türlü yükleyemedim kırmızı renk 5800 ım var normal v60 sürümünü yükleye biliyorum ama modifiye edilmişlerde phonix hata veriyor jaf kurmayı denedim win7 olduğu için program yüklenirken hata veriyor.

"desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=adszxap.png & res = landing"

png den sonraki boşlukları sil :)

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim emeğine sağlık. ama ben cfw yi bi türlü yükleyemedim kırmızı renk 5800 ım var normal v60 sürümünü yükleye biliyorum ama modifiye edilmişlerde phonix hata veriyor jaf kurmayı denedim win7 olduğu için program yüklenirken hata veriyor.

"desmond.imageshack.us/Himg137/scaled.php?server=137&filename=adszxap.png & res = landing"

png den sonraki boşlukları sil :)
win7 de yuklerken hata cikmasi normal sen ona devam et diyeceksin

Üst Alt