3'ü 1 Arada(Belle.N8 & Anna İkon)5800-V60 C6-V42

Sponsorlu Bağlantılar

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
3'ü 1 Arada(Belle.N8 & Anna İkon)5800-V60 C6-V42
Uygulanan Mod lar: Türkçe Sohbet(conversation) RomPatcher BTSwitch_v1.00 RAMblowtr N8 & Anna İkon İkinci ev ekranını boş hale getirme modu Ekran dönüş hızı arttırıldı Kamera kulanılıyor hatası fix lendi Kamera Çıkışında RAM kazanç modu Müzik çalıcı kapatıldığında menü'ye atmayı düzeltme modu Tema efekti (C7) 50-59 mb arası ram N8 Menü,Ortalanmış Yazı,N8 Klavye Beyaz ışık sorunu çözüldü Ramblow k * y g e n: Dokunmatik hassaslığını arttırma (N8 gibi) N8 Mesaj İfadeleri Resimler sadece İmages’i görür Açılışta çalışan gereksiz programları daha hızlı açılış için iptal eden mod Arama sonrası özeti varsayılan olarak açık ayarlama modu FOTA Cache kladırıldı Geliştirilmiş Heap boyutu Kapatma tuşu menüsüne Yeniden başlat özelliği ekleme Sadece E Soundsdaki Müzikleri Tarama Tuş kilidi titreşimi kapatıldı Tuş ışıkları yeniden düzenlendi Geliştirilmiş WİFİ çekimi Mediabar orjinal haldedir,karışılmadı Türkçe Bildirimler Widget eklendi Sensörlere dokunma kontrolü eklendi Ana ekrana 5 adet kısa yol eklendi Keylock eklendi Ovi maps 3.06 güncellendi Müzik çalıcıda bulunan Ovi Müzik kaldırıldı Metin Tahmini Belleği (T9) Hafıza Kartına Alındı(böylece format sonrası silinmeyecek) Geliştirilmiş pil modu eklendi Yüksek kalitede ses kayıt modu(10 saate kadar) Giden mesajları kaydetme Sayısını 999 a Çıkartıldı Aramaları msj la reddetme kapalı olarak ayarlandı Müzik çalar güncellendi (15.2) Telefonu yeniden başlattığınızda indirmeler devam eder Dosya yöneticisinden sis,sisx vs gönderebilirsiniz Killme,Keylock yüklenememe hataları giderildi Mini Qwerty kaldırıldı Güç Düğmesine Basıldığında Ev Ekranına Atma Sorunu Çözüldü N8 için N8 arayan kişi ikonu,Anna için Anna arayan kişi ikonları eklendi Yatayda 2x6 dikeyde 3x4 menü düzeni oluşturuldu Temalar:Nokia Theme White,Dark,Light QT Sorunu tamamiyle çözüldü,ovi mağazadan istediğiniz Qt tabanlı oyunu yükleyebilirsiniz Mesaj okuyucuya Aylin eklendi ve sesli komutlar çalışmakta. Arkadaşlar bir önce ki sürüme göre hızında çok önemli bir artış oldu,sizde yükleyince farkedeceksiniz 01.04.2012 Yapılan Değişiklikler: Tema efektlerinin kaybolması sorunu düzeltildi Web browser deki ikon sorunu düzeltildi Kulaklık takıldığında seçim menüsü etkinleştirildi Kinetik kaydırma sorunları tamamen giderildi 04.04.2012 Yapılan Değişiklikler: Yatay klavyede ki bug çözüldü Ekran döndürme hızı için yeni mod uygulandı Uygulama yanıt verme süresi azaltıldı 21.04.2012 Yapılan Değişiklikler: Yatay ekran menüdeki kaydırma çubuğundaki hata giderildi Tuş ışıkları yeniden düzenlendi Ev ekranındaki alt orta tuşa belle telefon ikonu eklendi(N8 ikon) Genişletilmiş yatay menü uygulandı Mesaj yazarken ki 'Mesaj:' yazısı kaldırıldı Accelswitch için dahili bileşen hatası giderildi(Anna ikon) Wepbrowser deki ikon sorunu yeniden giderildi (Anna ikon) E-posta sorunu düzeltildi 25.04.2012 Yapılan Değişiklikler: Yeniden başlatma sonrası açılmayan mediabar sorunu çözüldü Kaldırılan Uygulamalar: 1)Draving 2)Ovi müzik,ovi rehber,burada ve şimdi 3)Podcasting 4)My Nokia ve bunlara benzer bi kaç gereksiz uygulama TEMİZ PORT İÇİN Rambo_FT TEŞEKKÜRLER Belle: Rar Pass : djmatrix N8: Rar Pass: djmatrix Anna: Rar Pass:djmatrix Cfw Nasıl Atılır?Anlatımı Burda Arkadaşlar:http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...atimi-resimli-ve-ayrintili-0-hata-390090.html Arkadaşlar Emeğe Saygı... İZİNSİZ PAYLAŞIM YASAKTIR!!

• Beğen
Tepkiler: bymen07, fuathan, 'Sefer ve 55 diğerleri

bjkcarsi54

Üye
link ölü

afacan15

Üye
link düeltildigi için mesajımı editliyorum

orcn31

orcn31

Üye
web tarayıcısı 7.3 mü?

• Beğen
Tepkiler: ccyk21cc
anılbaran

anılbaran

Üye
ram miktarı nasıl acaba

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
Link Birazdan.......

ozgunb

ozgunb

Üye
çok saol arkadaşım. Telefon sorunsuz çalışıyor.

kaax83

Üye
çıkartılan bir takım gereksiz uygulamalar içinde çevirimiçi paylaşım(share online) da var mı? bana çevrimiçi paylaşım lazım =D

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
çıkartılan bir takım gereksiz uygulamalar içinde çevirimiçi paylaşım(share online) da var mı? bana çevrimiçi paylaşım lazım =D
çevrim içi paylaşıma karışmadım yazılımda mevcut :D

SilentOne

SilentOne

Üye
keske mesaj okuyucuyu kaldırmasaydın

ata123321

Üye
Teşekkürler. Başlangıçta Saat ve Rehber program olarak arka planda çalışır vaziyette oluyor. Acaba bunu kapatmak için ne yapmam lazım?

PureFood

PureFood

Üye
Dostum bunu nasıl yükleyeceğiz ya ? :( Kısa yazılı anlatım falan var mı ? Ya da link olarak resimli anlatım ?

djmatrix

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Başlangıçta Saat ve Rehber program olarak arka planda çalışır vaziyette oluyor. Acaba bunu kapatmak için ne yapmam lazım?
arkaplan uygulamalarını kapatan mod attım ama hala dediğin gibi rehber ve saat açık kalıyor yeni bi mod çıkana kadar bu şekilde kullanağız ne yazık ki :)
Dostum bunu nasıl yükleyeceğiz ya ? :( Kısa yazılı anlatım falan var mı ? Ya da link olarak resimli anlatım ?

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...atimi-resimli-ve-ayrintili-0-hata-390090.html

guilty_2121

Üye
tema olarak n8 teması var mı? yada varsa yollayabilir misin içine portlanabilecek şekilde?

ultrAslan.sefer

ultrAslan.sefer

Üye
wi-fi konumlama yöntemi var mı? varsa yükleyeceğim :)

PureFood

PureFood

Üye
Dostum resimli anlatım linki için çok sağol.
5800 yeni güncelleme bekliyorum gelmezse bir süre daha bunu kuracağım inşallah.

Üst Alt