3g sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

s60v5800

Üye
    Konu Sahibi
3g sorunu
arkadaşlar 3 g mesajını attım 1 saat içinde aktif olur diye mesaj geldi 2 gün geçti gelmedi sonra raht 100 tane mesaj attım yine aynısı oldu sonra hiç yazmadım geçen gün tekrar gönderiyim belki olur dedim gönderdim halihazırda 3 g aboneliğiniz bulunmaktadır diye mesaj geldi ama görüntülü arama yapa mıyorum

phasan

phasan

Üye
3g çekmiyordur yada aradıgın kişinin 3g telefonu yoktur

gazel14

gazel14

Üye
belki 3g desteklemiyordur

ozzytaste

ozzytaste

Üye
arkadaşlar 3 g mesajını attım 1 saat içinde aktif olur diye mesaj geldi 2 gün geçti gelmedi sonra raht 100 tane mesaj attım yine aynısı oldu sonra hiç yazmadım geçen gün tekrar gönderiyim belki olur dedim gönderdim halihazırda 3 g aboneliğiniz bulunmaktadır diye mesaj geldi ama görüntülü arama yapa mıyorum

Telefonunu kaptıp tekrar aç kardeş

dj eşref

Üye
3G abonesı olup olmadıgını anlamak ıcın şunları yapın *3636# yaz arama yap cıkan ekranda 3G abonelık var ordan bakabılırsın......telefonun ekranında 3G yazısı olmalıdır aramaya gelınce 3G ceken yerde arayacaksın bazen 3G araması yaparken cekmıyor haberınız olsun 3G arama yaparken karsı tarafında 3G lı telefonu ve ayrıca 3G ayarları yapılmış olmalıdır

lasta

lasta

Üye
arkadaşlar ben ayarlardan şebeke modunu çirft mod yaptım ve anında düzeldi bide öyle deneyin.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ufak bir ayrıntı var bunu unutmayın arkadaşlar. Vodafone'da 3G abonesi olmanız görüntülü görüşmenin açık olduğunu göstermez bu aboneliğiniz internet hızını etkiler Vodafone görüntülü konuşma özelliğini Vodafone Self Servis(Online işlemler) sayfasından görüntülü konuşmayı ayrıca açmanız gerekmekte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt