3G hizi kaygisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
3G hizi kaygisi
su anda kp500 cihazimda vodafone un 10 tl lik sinirsiz paketini kullaniyorum.telefonu pc ye bagladigimda int hininin max 11 12 kb/s oldugunu gordum.3g de bu hiz bu pakette ne kadar olur kullananlar paylasirsa sevinirim

phasan

phasan

Üye
36 kb/s çıkıyor en fazla ankara etımesgutt

• Beğen
Tepkiler: atakankovanci
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
resmen bırakn bu paketi s***rn g*din diyorlar yani

• Beğen
Tepkiler: onur.t
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
harbiden bu kadar yavas mi ya diger 2g hizlariyla ayni midir 10 11 kbps midir yani

Samet.25

3gler oyke yapcak bise yok ben wifi den giriyom sinirsiz ttnet den rahatim avea net paket yapinca hem yavas hemde google sayfasi acilana kadar paket bitiyodu .d

_erdal_

_erdal_

Üye
adil kullanım kotan dolduktan sonra 11-17 kb/s arasında gidip geliyor

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
bende ne guzel seviniyordum 3g ye gecince rahatlarim diye ammma :D demekki buraya kadarmis peki siz kullananlar nasil iyi verim alabiliyor musunuz

everest22

everest22

Üye
bende ne guzel seviniyordum 3g ye gecince rahatlarim diye ammma :D demekki buraya kadarmis peki siz kullananlar nasil iyi verim alabiliyor musunuz

almaz olurmuyuz 15 kb hizla pcde idm kullaniyoruz telde 2 ayri bağlanti kullaniyoruz şahsen 11-12 gb giriyorum bu aralar biraz daha sakinim max 5 gb yapabiliyorum sıkılıyorum bildiğin baya anca manga okur konu tartişiyorum ama net bi bilgi gerekirse idm ile pcden 24 saate 1 gb indirme yapabilimiştim 1 kere denemiştimde bunu gerçekten denedim

onur.t

Üye
yukarıdaki arkadasın yorumu takdire şayan bir cevap adamlar resmen s...tirin gidin diyor....

murat.122a

murat.122a

Üye
almaz olurmuyuz 15 kb hizla pcde idm kullaniyoruz telde 2 ayri bağlanti kullaniyoruz şahsen 11-12 gb giriyorum bu aralar biraz daha sakinim max 5 gb yapabiliyorum sıkılıyorum bildiğin baya anca manga okur konu tartişiyorum ama net bi bilgi gerekirse idm ile pcden 24 saate 1 gb indirme yapabilimiştim 1 kere denemiştimde bunu gerçekten denedim

Telden 2 ayrı bağlantı yaparak 2 video çabuk iniyor bence deneyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt