3g bağlanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
3g bağlanmıyor
arkadaşlar iphone 5 kullanıyorum bugün vodafone geçtim ayarları yaptım herşeyi profili yükledim ama edge baglanıyor 3g bağlanmıyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz

Enes

Enes

Üye
arkadaşlar iphone 5 kullanıyorum bugün vodafone geçtim ayarları yaptım herşeyi profili yükledim ama edge baglanıyor 3g bağlanmıyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz
ben de vodafone'a yeni geçtim hattımı taktığımda 3g yi aktif etmek için mesaj gelmişti evet yazıp yolladım oldu

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi

ben de vodafone'a yeni geçtim hattımı taktığımda 3g yi aktif etmek için mesaj gelmişti evet yazıp yolladım oldu
bende gelmedi öyle bir mesaj kendim yazdım yolladım herşeyi yaptım e yazıyor 3g cekmiyor acaba tl yükleyince mi geçicek anlamadım gitti sinirlerim bozulmaya basladı kardeşim sen bana hücresel ağdaki apn falan yazanları söyler misin bir

phasan

phasan

Üye
bende gelmedi öyle bir mesaj kendim yazdım yolladım herşeyi yaptım e yazıyor 3g cekmiyor acaba tl yükleyince mi geçicek anlamadım gitti sinirlerim bozulmaya basladı kardeşim sen bana hücresel ağdaki apn falan yazanları söyler misin bir

Sende başka 3g kı telefon var mı varsa hattı onda bı dene 3g onda cekıyosa sorun telde

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
sorun telefonda değil bundan önceki turkcell hattımda 3g cekiyordu vodafone hattı takınca cekmemeye basladı 3g üyeliğim var gözüküyor şu an ama 3g yazısı cıkmıyor bu arada hat bu sabah 6.00 acıldı tl yüklemedim daha içine ondan olabilir mi ?

Enes

Enes

Üye
sorun telefonda değil bundan önceki turkcell hattımda 3g cekiyordu vodafone hattı takınca cekmemeye basladı 3g üyeliğim var gözüküyor şu an ama 3g yazısı cıkmıyor bu arada hat bu sabah 6.00 acıldı tl yüklemedim daha içine ondan olabilir mi ?
ben TL yüklyince şakır şakır döküldü valla :) Apn kısmınından neyi söylicem ??

phasan

phasan

Üye

Her yerde 3g çekmez turkcell çekıyorsa belkı vodafone cekmıyor dur

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
iphone kullanıcı sandım ben seni ondan apn kısmındakileri söyle demiştim kardeşim :D

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
phasan

phasan

Üye
Apn internet

Kullanıcı adı vodafone

Şifre vodafone

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
yaptım ama gönderilemedi dedi ücretli mi ?

phasan

phasan

Üye
Parasız

- - - Eklendi - - -

7501 ara mesaj ayarı olması lazım onu bı yap

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
daha demin 3g yazısı geldi şebeke cubu 1 indi 10 20 sn sonra servis yok dedi

phasan

phasan

Üye
Anlasılan senın bulundugun yerde 3g yok sana en yakın 50 yada 70 metre uzakta

- - - Eklendi - - -

Suan evdeyse dısarda dene bıde 3g var mı

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
balkona cıktım geldi yazı içeri girdim 10 20 sn sonra gitti olmaması imkansız ya nası iş bu allahtan evimde wifi var bursa nilüfer gibi bir yerde vodafonun 3g cekmemsi ilginç

phasan

phasan

Üye
Ayrıca ıphonede 3g yok otamatık var yanı nokua larda cıft mod gıbı 3g cekmedıgı yerde ed ge yanı E gecer

- - - Eklendi - - -

balkona cıktım geldi yazı içeri girdim 10 20 sn sonra gitti olmaması imkansız ya nası iş bu allahtan evimde wifi var bursa nilüfer gibi bir yerde vodafonun 3g cekmemsi ilginç

Her yerde tam çekmıyor 3g

devalionsa

Üye
    Konu Sahibi
yani şuan telefonunda hattında sorun yok konumun da 3g yok diyorsun ?