360X640 Wallpaper Packs {Sürekli Yenileri Eklenecek} [Son Güncelleme 05.01.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
eline emeğine sağlık sen harikasın

- - - Eklendi - - -

Motor gibisin kardeşim helal olsun hangisini seçeceğime zor karar verdim eline emeğine sağlık :tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

- - - Eklendi - - -

Motor gibisin kardeşim helal olsun hangisini seçeceğime zor karar verdim eline emeğine sağlık :tşk:
Motor kelimesi bizim buralarda pekte iyi bir anlama gelmiyor kardeşim, yanlış anlaşılmalar olabilir.:kıskıs: Şaka bir tarafa abimiz iyidir sağlam paylaşımları var sana katılıyorum.;)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

ben biraz geç kalmışım bu yorumları görmekte :) rica ederim kardeşim aynen motor biraz gaba düşmüş :D

- - - Eklendi - - -

Motor kelimesi bizim buralarda pekte iyi bir anlama gelmiyor kardeşim, yanlış anlaşılmalar olabilir.:kıskıs: Şaka bir tarafa abimiz iyidir sağlam paylaşımları var sana katılıyorum.;)

sadece sizin oralarda deil bence heryerde ilk akla gelen odur :) ama tabiki asıl amacı biz anlıyoruz o yüzden sakıncası yok dielim :) Teşekkür ederim kardeşim o senin iyiliğin :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

ben biraz geç kalmışım bu yorumları görmekte :) rica ederim kardeşim aynen motor biraz gaba düşmüş :D

- - - Eklendi - - -

sadece sizin oralarda deil bence heryerde ilk akla gelen odur :) ama tabiki asıl amacı biz anlıyoruz o yüzden sakıncası yok dielim :) Teşekkür ederim kardeşim o senin iyiliğin :)
Eyvallah abi çok sağol.

kaptan23

kaptan23

Üye
:tşk:ellerinize sağlık

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
çok saol baya bi resim oldu :D

Üst Alt