(3500 CLUPP) 3500 cılar BURAYA

Sponsorlu Bağlantılar

theadoralbatros

Üye
slm milllet bnm telde bi sorun var telefonu kapatıp yeniden açınca açılması için bi 2 3 dk fln bkliyorum bu sorunu nasıl halledebilirm

theadoralbatros

Üye
tamam şimdi hafıza kartını çıkartıyorum çat açılıyo hafıza kartını takıyorum 2 3 dk bkliyorum ama hafıza kartını başka tele taktım orda problem yok :S ... telefonun işelmcisinde problem olabilir mi

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
tamam şimdi hafıza kartını çıkartıyorum çat açılıyo hafıza kartını takıyorum 2 3 dk bkliyorum ama hafıza kartını başka tele taktım orda problem yok :S ... telefonun işelmcisinde problem olabilir mi
hayırlısı

ssemihh54

Üye
slm arkadaşlar oyun tema paylaşan yok mu

nbr65

Üye
ASıl program lazım usta

1w23

Üye
teşekkürler kardeş 3500 için

tknlaz

tknlaz

Üye
kardeş bndede 3500c var e buddy lite messenger kullanıyorum gprs ayarlarınıda kndm yptm avea hizmetlerinden felan indrdm oqe

stylaman

stylaman

Üye
arkadasım giden kutusuna geri dön mesajı tekrar yolla olmadı tekrar mutlaka olur olmazssa bataryayı tak cıkart

--------------- Ekleme ---------------

e buddy denedim fakat giremedim vodafone dan msn giren var mı ? önceden internete giriyordum fakat şimdi giremiyorum :(
ılh

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım giden kutusuna geri dön mesajı tekrar yolla olmadı tekrar mutlaka olur olmazssa bataryayı tak cıkart

ılh

anlamadım kardeş konu ne _?

sonjakabo

Üye
Arkadaşlar bhende 3500c kullanıyorum bhende 50 ye yakın bi tema paketi var ama hepsi sis bunları nasıl jar yapabilirm??

Arkadaşlar bhende bir sürü oyun paketleri temaları var ama nasıl upload edipde indirme dosyası haline getirebiLirim biLmiyorum yardım ederseniz tüm oyun tema paketlerini koyacağım buraya

Arkadaşlar bhende bir sürü oyun paketleri temaları var ama nasıl upload edipde indirme dosyası haline getirebiLirim biLmiyorum yardım ederseniz tüm oyun tema paketlerini koyacağım buraya

classic00

Üye
yaow oyunlarda error verio yardım plssssssssss

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
wermemesi lazım kardeş linkler ölmüş olabilir en kısa zamanda yenileyecez.

alidede12

Üye
bnm telde 3500 .arkadaslar ses ayarlarını nasıl yapıcam biri anlatırsa sewinirim ...:bye2:

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
ses ayarı için menü>medya>ekolayzır>stil bir veya stil ikiye seçenekler de düzenle de ordan ayarla kafana göre

ayred97

Üye
arkadşlar bende 3500 kullanıorum.fakat siz nası tema indiriosunuz yardımcı olursanız sewinirm =)

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş temayı indiriyorusun download yazan yerden ordan fire user e tıkla indir tele at temalara gel uygula.

afk32

Üye
saolun