(31.01.2011)(SS eklendi!) [Türkçe desteğiyle beraber Güncellendi!!] Yok boyle bi program(Swype!!)

Sponsorlu Bağlantılar

Gambit2

Üye
Nokia 5800 C6 yazılımlı telefonda denedim ve gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Teşekkürler.

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
tşkrler

Mr.JoY

Mr.JoY

Üye
Teşekkürler :)

PureFood

PureFood

Üye
adamım çok sağolasın oldu valla fıstık gibi çalışıyor mükemmel la bu

karaofke

Üye
alışmak lazım ya yazarken çok zorlanıyorum :D
teşekkürler :))

emre_2828

Üye
Aynen dediğiniz gibi olduda peki nasıl klavye yerinden eskisine geçeceğim

----------Eklendi @ 21:19:57 ---------- Yazıldı @ 21:14:54 ----------

Tamam hepinizden emeği geçen herkezden allah razı olsun valla çok saolun,

oguzhandulger

Üye
Çok Sağol Bnde Çalıştı Videodakinin Aynısı Oldu :)

Yapamayanlar İlk Önce Programı Kursunlar Sonra Türkçe Olanı Kursunlar Sonra Programı Açın Dil Seçeneklerine Tıklayın Orda Altta Turkçe Yazıyor Ona Tıkladğınız Zaman Program Türkçeye Dönüyor Ondan Sonra Telefonu Kapatıp Açın Bidaha Programı Açın Sonra Msj Yazma Yerine Gelin Değişikliği Farkedeceksiniz . :D

Teşekkürler...

gomla1

Üye
ya ben bu programı çözemedim :D

endo16

endo16

Üye
Ya arkadaşım bu videoda adam X6'da kullanıyo ama ben yüklüyorum X6'da dikey klavye çalışmıyor program çok güzel ama çalışmadıktan sona bi faydası olmuyo uygun teller arasında X6 yok madem o videodaki adam nasıl kullanıyo açıklık getirirseniz bu konuya çok makbule geçer.....

Aynı sorun bende de var şuna bi x6 desteği getiremediler

aliayan

aliayan

Üye
bende türkçesi de vardı hiç kullanışlı deil kasıyor flan ama yine de saol emek harcamışsın

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
Uygulama tam ekran klavyede (yatayda) güzel çalışıyor fakat mini şekliyle çalışmıyor çözümü var mı ?

exd2121

Üye
Dostum emeğıne saglık guzel olmus :)

sert_seri

Üye
sorunsuz çalıştı tşkler....

Steve Jackson

Steve Jackson

Üye
kardeşim kullandıığın temayı paylaşabilirmisin acaba (: teşekkürler

tayfun5453

tayfun5453

Üye
Super olmuş kardeşim saolasın. Sorunsuz çalışıyor müthiş....

kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
c6- 01 symian elle yüklü programı kursm ikisinide aynı yere kurdum resetledm teli ama mesajlara giriyorum ama klavye falan h,çıkmıyor hiçbiryerde dokunuyorum çıkmıyor ve telefon donmaya başlıyor

ufukbadir

Üye
programı buldum yazı yazıyorum tahminden kelimeyide buluyor ama bir türlü yazmıyor neden acaba

ozzo01

ozzo01

Üye
teşekkürler c503 te sorunsuz çalışıyor fakat hiç alışık değilim telde klavye kullanmaya :)

turkishield

turkishield

Üye
Gayet sorunsuz çalışıyor eline sağlık

Üst Alt