3 yıl oldu hala 3G çekmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
3 yıl oldu hala 3G çekmiyor.
Antalyada ilçe merkezleri dısında Turkcell 3G yok.Birde olay eder gibi reklam yapıyorlar 4 çeker diye.O kadar mail,harita,konum bilgisi gönderdim kimse birşey yapmadı.Evet 4 çeker elimde İPhone edge kullanıyorum yazık valla Turkcell sana...

• Beğen
Tepkiler: alpay7541

phasan

phasan

Üye
Antalyada ilçe merkezleri dısında Turkcell 3G yok.Birde olay eder gibi reklam yapıyorlar 4 çeker diye.O kadar mail,harita,konum bilgisi gönderdim kimse birşey yapmadı.Evet 4 çeker elimde İPhone edge kullanıyorum yazık valla Turkcell sana...

sanki heryer de çeker gibi reklam yapıyorlar

marist

marist

Üye
Bizimde oturduğumuz köyde çekmiyor. Ama ilçede çekiyor.

phasan

phasan

Üye
bizim köyde vodafone 3g

TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
Baz istasyonu kurduk dediler test etmeye koye gidiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: 47MaDo47
TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi
Sonuc negatif ...

phasan

phasan

Üye
türcel ankara etimesgut eryaman da çekmiyor

alihan544

Üye
arkadaslar ben suan turkcell kullaniyorum. Karapurcekte resmen dagin eteginde evim. Bu gune kadar vodafone ve avea nin 3g sebekesini denemistim. Vodafone da Acik havada bir sorun olmuyodu ama eve girince 3g cekmiyodu. Aveadaykende acik havada eh iste bazen ceker bazen cekmezdi. Evin icinde hic cekmezdi. Ama ne hikmetse wc de iken avea 3g % 50 sinyal ile cekerdi. En sonunda numarami turkcele tasidim. 9 tl ye de 1 gb internet aldim. Huseyingazi daginin eteginde olmama ragmen hem evde hem acik havada % 90 3g sinyali aliyorum.

15097

15097

Üye
doğrudur ancak sorun iphone 4'te de olabilir.Bilindiği üzere iphone 4'ün çekim problemi vardı.

• Beğen
Tepkiler: bilgince
MasteLaa

MasteLaa

Üye

doğrudur ancak sorun iphone 4'te de olabilir.Bilindiği üzere iphone 4'ün çekim problemi vardı.

Kuzum o başka bir şey onun İphone 4 ün sol tarafında bir bölüm var orayı elinle kapadığın zaman çekim gücü azalıyor diye biliyorum ama :)

• Beğen
Tepkiler: bilgince
TheSoftware

TheSoftware

Üye
    Konu Sahibi

Kuzum o başka bir şey onun İphone 4 ün sol tarafında bir bölüm var orayı elinle kapadığın zaman çekim gücü azalıyor diye biliyorum ama :)

Sorun iphone'da değil :) Turkcell çekmiyor:)

LNCSTR

LNCSTR

Üye
Turkcell sözde en iyi çeken operatör. Zaten genelde de sözde kalıyor.

phasan

phasan

Üye
en iyi 3g vodafone

- - - Eklendi - - -

en iyi 3g vodafone

çirkin karga

çirkin karga

Üye
evet ipadimde de galaxy s2mde de turkcell kullaniyorum sehir merkezine 3 km uzaklikta yasiyorum 3g ile baglanamiyorum 1gb sinirsiz internet tarifesini denedim zaten 2g ile baglanmis 1gb kota bitince de internet zevkim iskenceye dondu 40 liraya 4gb aldim cok fazla para harcadim mobil internete turkcellde is yok onerisi tavsiyesi ogudu olan var mi arkadaslar adsl yalin internet cok para istiyorlar

phasan

phasan

Üye
avea vodafone dene bellkı bunlar 3g çeker

plusnettr

plusnettr

Üye
Kimse sormamış ben emin olmak için sorayım da hattıniz 3G ye açık mı?

famemonster16

famemonster16

Üye
Ben Bursada 3 operatörü de denedim. Her yerde en iyi Turkcell 3g çekiyor. Avea'nın 2gde çok az çektiği köyde Turkcell 3g çekiyor :D

phasan

phasan

Üye
ankarada bazı ılçelerde bırak 3g gsm evlerde zor çekıyor turkcell o yuzden vodafone kullanıyorum ve memunum turkcell hıç begenmedım geçtıgımde ıyı oldu vodafone

spy ghost

spy ghost

Üye
hattınızı 3G ye açın ilk önce ben şu yılda her tarafta 3G açıyorum gezerken test için sonuç : pozitif dağın başına çıktım 3G çekti

phasan

phasan

Üye
vodafone de dagda ıyı çekıyor 3g

Üst Alt