3 tuş olayı nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
3 tuş olayı nedir?
merhaba arkadaşlar kusura bakmayın belki gereksiz başlık olabilir fakat ben ilk defa android işlemci kullanıyorum ynei aldım telefonumu samsung i9000 galaxs s fakat araştırıyorum da 3 tuş olayı diye birşey var bu nedir neyin nesi benim telefonumda olup olmadıgını nasıl anlarım veya bunu nasıl kolay yöntemle halledebilirim lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz beni şimdiden teşekkürler herklese kolay gelsin iyi çalışmalar.

Nuri...

Nuri...

Üye
Öncelikle , güle güle kullanın. Cihazınız kapalı iken ; ses açma tuşu + ortadaki home tuşu + power tuşuna basılı tutarak cihazı açın. Sonra da Samsung logosu gelince power tuşundan elinizi çekip diğer iki tuşa basmaya devam edin. Şöyle bir ekran çıkarsa , bir problem yok :)

Lacoste

Lacoste

Üye
evet aynn nurinin dedigi gibi

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
peki bi problem yoksa ne yabıcam nasıl çıkıcam yanlış birşey yapmak istemiyorum ayrıca problem varsa ne yapmam gerekiyor teşekkürler.

Nuri...

Nuri...

Üye
peki bi problem yoksa ne yabıcam nasıl çıkıcam yanlış birşey yapmak istemiyorum ayrıca problem varsa ne yapmam gerekiyor teşekkürler.

O gelen menüde , ses açma - kapama tuşlarını kullanarak , "Reboot system now !" seçeneğinin üstüne gelip , orta tuşa basacaksınız. Cihaz , hiçbir şey olmamış gibi kapanıp açılacak. :oke:

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle , güle güle kullanın. Cihazınız kapalı iken ; ses açma tuşu + ortadaki home tuşu + power tuşuna basılı tutarak cihazı açın. Sonra da Samsung logosu gelince power tuşundan elinizi çekip diğer iki tuşa basmaya devam edin. Şöyle bir ekran çıkarsa , bir problem yok :)

peki böyle bir ekran gelmezse ne yapmamız gerekiyor acaba yardımcı olursanız çok mutlu olurum ?

Nuri...

Nuri...

Üye
peki böyle bir ekran gelmezse ne yapmamız gerekiyor acaba yardımcı olursanız çok mutlu olurum ?

Gelmemesinin nedeni büyük ihtimalle , telefonun içerisinde TURKCELL ROM yüklü olması , veya çok düşük ihtimalle tuşlara basamamanız. Benim telefonumda da , aynı problem vardı. Riskli bir işlemden sonra , aktive etmeyi başardım. Gerçekten de , bir sistemde recovery ; can damarı gibi bir şey. Çünkü mesela ; umulmadık bir nedenden ötürü , telefonunuz arızalansa ve telefonunuz açılmasa tek çareniz , bu menü...

Yapmanız gerekenleri aşağıdaki adreste bulabilirsiniz :

Gerçekten , riskli bir işlem. Telefonunuzun , servislik olma ihtimâli var ... O nedenle , doğru düşünüp ; işlemleri doğru bir şekilde uygulamak gerekiyor.

Üst Alt