3. Parti İlk WP8.1 Arka Plan Uygulaması Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
3. Parti İlk WP8.1 Arka Plan Uygulaması Yayınlandı!
Günler ve aylardır beklenen hatta 1 yıldır beklenen güncelleme sonunda preview beta sürümüyle tüm dünyada kullanılabilir durumda.
Bunun üzerine mağazaya api desteği ve 3 kolon arttırıldı şuanda windows phone 8.1 için ilk tile ve geliştirici uygulaması olan START SCREEN CUSTOMİZER yayınlandı.
Tüm kullanıcıların beklediği arka plan rengi arttırılacakmı sorusuydu ve maalesef arttırılmadı.
Ancak bu uygulama ile sınırsız arka plan rengine ve blur yapma seçeneğine sahip olucaksınız sınırsız renk seçeneğiyle telefonunuzu windows phone 8.1 geçtiğiniz için daha da çok seviceksiniz!
Lütfen Dikkat! Özelden Gelen Sorular Üzerine Yazma Gereği Duydum Bu Uygulamalar Sadece Windows Phone 8.1 Güncellemesi Yapılmış Windows Phone 8.1 Akıllı Cihazlarında Çalışır!

• Beğen
Tepkiler: utt2, YkPkY ve erhanercan

erhanercan

erhanercan

Üye
Julse vpn çalışıyor mu hacı kullanabildin mi

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Baya güzelmiş haber için teşekkürler. İndirme için gerekli bölge ayarını konuya yazmak faydalı olabilir.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Teşekkürler konu için ama denemeye gerek duymuyorum ihtiyacımı karşıladı bu güncelleme :)

yunusiyunus

Üye
bu uygulamanın 8.1den önce gelmesi gerekti. zaten şuan için yeteri kadar kişileştirme yapılabiliyor.haber için teşekürler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
başlıkları daha özenli seçin konu açarken. Ayrıca uygulama Tile Düzenleme uygulaması değil. Sadece arka plana atılacak resim oluşturmayı sağlıyor.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bu kutucuk renk seçimlerimi seçimler genişledimi

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler Turbo :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Halen tam net arkaplan yok tek dokunuşla foto görünmesi gerekirdi

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Şu gülücükleri yapmasan, azcık da ciddiye alsan on numara olcak be turbo ;)
Azaltayım diyorum azaltıyorum genelde azaldı ama nedendir bilmem alışkanlık olmuş huylu huyundan vazgeçermi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

adanalı1

adanalı1

Üye
Birde menu için bır uygulama yapsalar çok iyi olurdu..

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Microsoft fazla 3.parti uygulaması görmek istiyorsa politikalarını değiştirmeli.Yabancı bir sitede okumuştum microsoft bazı politiları yüzünden programlarda kısıtlamalar getirdiginden dolayı gelıştiriciler her turlu uygulama yapamamakta. pek mağazasını kurcalamadım ama bende bu okuduğuma inandım :D

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:tşk:

Üst Alt