[21.04.2013] Windows Phone Oyun İndeksi

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
merhaba hocam sizin 1.sayfada verdiğiniz linklerden spiderman ve batmani indirdim ama wp power tool ve application deployment uygulamaları ile l520 ye atmayı denedim invalid xap hatası verdi.nfs undercoverda denedim onu attı telefona.Yardımcı olurmusun acaba?tşkler.
peki atınca çalıştı mı yani kurulup oynanıyor mu?

gurmer21

Üye
hocam zaten oyunu hiç atamadım telefona.Daha doğrusu bahsettiğim 2 program ile atamadım.normalde pcden telefonun sd kartına attım ama bu seferde oyunlar gözükmüyor sd kart içinde.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
hocam zaten oyunu hiç atamadım telefona.Daha doğrusu bahsettiğim 2 program ile atamadım.normalde pcden telefonun sd kartına attım ama bu seferde oyunlar gözükmüyor sd kart içinde.
hiçbiri mi yani undercover dahil mi

gurmer21

Üye
Undercover calisti.Bir de baska bit siteden angry birds go yükledim onda da tam oyuna girecekken oyundan atiyor

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Undercover calisti.Bir de baska bit siteden angry birds go yükledim onda da tam oyuna girecekken oyundan atiyor
bu iyi bir şey galiba yalan söylemeyim ben sadece wp bölümünün gelişmesi adına oyunları toplamıştım,gerçekten bilgili olanlar vardır elbet

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:tşk:

(ಠ≥ಠ) ¯\_(ツ)_/¯ ಠ_ಠ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ಥ⌣ಥ

• Beğen
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Lumia 630 plants zombie indirdim ama yuklenmiyor şirket uygulaması yuklenmiyor deniyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Pc yok pcsiz tel üzerinden olma imkanı olsa iyiydi...

Rainesto

Rainesto

Üye
Unlock ile yüklemeye çalışınca powertools donuyor cracklanmamış heralde