21.04.2011 faturalı sıfır gm dst l1 wifi 5mp android takaslı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sskteam2

Üye
    Konu Sahibi
21.04.2011 faturalı sıfır gm dst l1 wifi 5mp android takaslı
Konu Tarihi: 28.04.2011- 07:45

Telefonum 21.04.2011 tarihinde garanti kapsamında değişimi olmuştur.Denemek amacıyla kutusunu açtım kutulu ve sıfır bir cihazdır Şuan kullanmıyorum zaten kutusunun içinde duruyor telefon . Övmek için söylemiyorum gerçekten mükemmel bir cihazdır ... ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ KULLANMAK İSTEYEN VE MERAK EDENLER İÇİN İDEALDİR TAKASLIDIR .GARANTİSİ DEVAM EDİYOR

FİYAT: 370 TL DAHA KULLANILMADI BİLE

TEL NO

0506 675 64 50

DSTL1 Imaginary

Genel Özellikler

5mp Android™ işletim sistemine ve 2 hattınızı aynı anda kullanmanıza imkan sağlayan DST( Double SIM Technology) çift sim kart teknolojisine sahip.

DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip SONY® Sensor ile muhteşem kareler yakalayıp, Wi-Fi® kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir,

4GB lık harici hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, 3GP veya MPEG-4 formatlı filmlerinizi 3" lik SHARP® marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz.

Radyosu, 624Mhz işlemci hızı, 16GB' a kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth® ve EDGE desteği de DSTL1'in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

Sar Değerleri

Değer: 0.402 W/kg

kadirgursoy

kadirgursoy

Üye
dostum daha bir aylık nokia c5-03 var! Uyarsa takasa görüselim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt