2020 yılı telsiz kullanım ücreti belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
2020 yılı telsiz kullanım ücreti belli oldu
Operatörlerin abonelerinden her yıl aldığı telsiz kullanım ücreti 2020 yılı için belli oldu geçen yıl 27.86 krs olan ücret 2020 yılında 34.15 krs olarak abonelerden tahsil edilecek geçen yıl aylık 2.32 krs olarak alınan ücret bu sene 2.84 krs olarak abonelerden tahsil edilecek
Telsiz kullanım borcunuzun ne kadar kaldığını öğrenmek için
Turkcell
Önce *100# yazıp ardından arama tuşuna basın. Ekrana gelen menüde Cevapla seçtikten sonra açılan kısa mesaj ekranına 4 yazıp göndererek güncel Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz
Vodafone
KOLAY BAKİYE yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek , Vodafone Yanımda üzerinden güncel Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Türktelekom
mobil hatlarından *123# ‘yi tuşlayarak, “Telsiz” yazıp 5555’e SMS göndererek, 444 1 444 Müşteri Hizmetlerinden veya Türk Telekom Mağazalarından öğrenebilirler.

• Beğen
  • Kızdım
  • Üzüldüm
Tepkiler: bilisimler, DeV/AsA, DarkredBlue61 ve 3 diğerleri

PALA.

PALA.

Üye
Bunuda asgari ücretin 1000 de 1i oranına endekslesinler :)

• Kahkaha
  • Sevdim
Tepkiler: bilisimler, fatihmenteş ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu ülkeden istifa etmek mümkün mü ? Yada geleceğe umutla bakmak mümkün mü ? Ben hayatın kahrını çekemez oldum.

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: z.turk30, DeV/AsA, PALA. ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kendi ödeyeceğiniz ücreti bize yıktığınız yetmiyor mu eyyyy gsm operatörleri :hmmm

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
😔

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Vergiyi telefonu alırken veriyoruz, lira yüklerkende gizliden veriyoruz. Merak ettiğim, her ülkede telsiz vergisi var mı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Bu ülkeden istifa etmek mümkün mü ? Yada geleceğe umutla bakmak mümkün mü ? Ben hayatın kahrını çekemez oldum.
Bak sana öyle bir video atacam ki gizli mesaj içerir.
Şu malum winrarı parayla satın alan adam gibi adamın poşet videosu.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK
bilisimler

bilisimler

Üye
Sırf ev telefonlarını vergiden dolayı kapattık şu olanlara bak. Yakında ev telefon vergilerini geçer .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ulan Kafayı Yiycem Arkadaş.Budamı Dolara Bağlı Nedir :ah

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
z.turk30

z.turk30

Üye
Gerçekten her yerden bir şekilde sömürülüyoruz.Zorunlu bir ihtiyaç ama hem telefon hem gsm kullanmayı bıraksak neler olur neler

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK