2019 Eylül Ayında Tanıtılacak Akıllı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
2019 Eylül Ayında Tanıtılacak Akıllı Telefonlar
2019 Eylül ayında tanıtılacak akıllı telefonları sizler için listeliyoruz. 6 Eylül 2019 tarihinde başlayacak IFA teknoloji fuarı ile birlikte bir çok marka yeni teknoloji ürünlerini sergileyecek. Biz de 2019 Eylül ayında tanıtılması beklenen akıllı telefonları paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

5 Eylül 2019 - HMD Global / Nokia

HMD Global, IFA etkinliğinden bir gün önce yani 5 Eylül 2019 tarihinde yeni telefonlarını tanıtacak. Bu telefonlar Nokia 5, 6 ve 7 orta sınıf modellerin ikinci güncellenmiş versiyonu olacak. Model ismi olarak Nokia 5.2, 6.2 ve 7.2 şeklinde tanıtılması bekleniyor. Asıl tanıtılması beklenen telefon ise amiral gemisi olarak konumlandırılan ve firmanın ilk 5G destekli Nokia 9.1 PureView modeli.

6 Eylül 2019 - LG / Sony / Galaxy Fold

IFA etkinliğinin ilk gününde ise LG V50 ThinQ modelinin güncellenmiş versiyonu LG V60 ThinQ tanıtılacak. Aynı şekilde LG G8 modelinin güncel hali olarak LG G8X modelinin tanıtılması bekleniyor. 6 Eylül tarihinde Sony'de beklenen Xperia 2 modelini tanıtacak. Son olarak 6 Eylül tarihinde Samsung'un katlanabilir telefonu Galaxy Fold çıkışını yapacak.

10 Eylül 2019 - Apple / iPhone

Apple geçtiğimiz günlerde yolladığı davetiye ile yeni iPhone modellerinin tanıtım tarihini açıklamıştı. 10 Eylül tarihinde Apple'ın iPhone 11 ve 11 Pro modellerini tanıtacak. Modellerin ismi ve konumu tarafında Apple bizleri şaşırtabilir.

19 Eylül 2019 - Huawei / Mate 30

Huawei aynı şekilde Apple gibi Mate 30 serisinin tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. Huawei Mate 30 serisi 19 Eylül tarihinde tanıtılacak. Mate 30 serisinde Kirin 990 işlemci yer alacağı biliniyor. Ayrıca Mate 30 serisinde ne yazık ki Google uygulamaları yer almayacak.

26 Eylül - OnePlus / 7T

Eylül ayının sonlarında OnePlus yeni amiral gemisi modelleri OnePlus 7T ve 7T Pro'yu tanıtacak. Telefonların Android 10 işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. İşlemci tarafında iki telefonda da Snapdragon 855 Plus'ın yer alacağı tahmin ediliyor. 7T Pro modelinde önceki modelde olduğu gibi 90Hz yenileme hızına sahip 6-7-inç'lik ekran ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Üst Alt