2021-2022 S40 ve S60 Yararlı Uygulamalar ve Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Konumuz işinize yaradı mı

• Kullanılan toplam oy
    22
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Bir e mail istemcisi buldum. Doğru ayar yapabilirseniz hızlı çalışıyor.
Link :

Bir diğer güzel uygulama daha. Bu uygulama da 3 gp formatını ve alt yazı gibi bazı özellikleri var. Arayüzü güzel bir medya oynatıcı.
Link :

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
muazzam bir site size de tavsiye ederim

Link :
Orada ki tüm uygulamalar ve daha fazlası kategorilerimizde mevcut başka site vermeye gerek yok tabi eklentisi eksik veya link olarak verilmiş konular harici fazlası bizde mevcut yönlendirme yapmaktan vazgeçin.
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Orada ki tüm uygulamalar ve daha fazlası kategorilerimizde mevcut başka site vermeye gerek yok tabi eklentisi eksik veya link olarak verilmiş konular harici fazlası bizde mevcut yönlendirme yapmaktan vazgeçin.
İyi forumlar.
Sağolun ancak forumda 100 lerce sayfa var ben de işe yarayan uygulamaları alıp ekliyorum. bu arada çoğu konu 5 sene önce yazıldığı için linkler ölmüş. Benim linklerim sağlam.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Bu arada çalışmayan uygulama yazı da linkler varsa yazın. Sertifika hatası alıyorsanız verdiğim konuya bakıp telefonu hacklemelisiniz.
Konu :

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Bazı güzel bulduğunuz uygulamaları da konumuzda paylaşabilirsiniz. İsterseniz özelden yazın ben konuya ekleyeyim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Diamond rush oyunu her symbian telefona yüklenir dokunmatikler hariç.
Link:

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian s60 ve s40 ile ilgili Sorun ve sorularınız varsa buradan sorabilir benle sms yolu ile haberleşebilir veya özelden yazabilirsiniz . Telefonum profilimde var.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Uno Friends Full versiyon:

• Cool
Tepkiler: Selim Baltaci
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
İşte benim en sevdiğim oyunlardan bazıları :

----------------------------------------

1- Command & Conquer Red Allert Mobile
Gelecekte gerçekleşen savaşları konu alan bir strateji oyunudur. Kuş bakışı oynanan bir oyundur. Savaşlar iki devlet arasında gerçekleşir. Oyun farklı bölümlerdeki farklı operasyonları yapılarak ilerlenir. Klasik savaşta büyük bir arazide yer altı kaynaklarına kurulan rafinerilerden kazanılan paralarla kışla, savaş fabrikası, radar, hava alanı, top gibi binalar üretilir ardından asker ve zırhlı eğiterek düşman şantiyesini yıkmaya çalışılır. Hikaye modu ise farklıdır. Oyun sizi yönetir. Size verilen görevleri yaparak düşmanı yok edersiniz. Birlikler sarı ve yeşil olarak iki bölüğe ayrılır yöneteceğiniz bölüğü seçip istediğiniz yere tıklayarak hareket emri verebilir düşmanlara tıklayarakta taarruz emredebilirsiniz... Oyun içinde açık karakterler bulunmakta ama aldırmayın oyunun aksiyonuna kendinizi verin. Ben öyle yapıyorum

S40 dokunmatik telefonlar (550 kb) :

S40 klasik telefonlar (800 kb) :

2- Panzer General
Diğer gördüğünüz tank oyunlarına kıyasla daha güzel bir nişal al ateş et tarzı oyundur ayrıca oyunda azda olsa strateji geliştirmeniz gerektiği için bu oyunada strateji oyunu diyebiliriz. Oyunda 3 farklı komutanla Avrupa haritası ve Asya haritasının bir kısmında savaşlar yapıyorsunuz bir hikaye sayılmaz aslında... Farklı haritalarda kendi birimlerinizle düşman birliklerini yok etmeye çalışıyorsunuz tek hamlede belirli bir hareket sınırınız var ve bir birimle tek hamlede yalnızca bir kez ateş edebiliyorsunuz bazukalı piyadeler hariç onlar tek hamlede iki kez ateş edebilir... Oyunda özel hava saldırıları yani özel güçlerde var ayrıca oyun gerçekçi yapılmış. Tankların arkasından veya yanından tam 90 derece açıyla vurduğunuz zaman 1,5 kat daha fazla hasar verirsiniz, ve de ön zırhları gerçek hayatta olduğu gibi daha kuvvetli yani daha az hasar yer. Bazukacı piyadeler çevredeki apartmanlara girebilir... Çevredeki patlayıcı nesneleri kullanarak düşmanı yok edebilir ayrıca siperlerin arkasına geçerek düşmanın ıskalama şansını arttırabilirsiniz. Yan görevleri yaparak kazanacağınız puanı artırabilirsiniz... Bence oyun çok zevkli bir tank oyunu kesinlikle zaman geçirmek içln ideal...

S40 dokunmatik-klasik :

NOT Ayrıca S60 versiyonlarıda mevcut olabilir

Bu sayfadan verdiğim oyunların adlarını aratarak 240x320 pikseli seçerek S60 versiyonlarınıda bulabilirsiniz...ama belki yoktur emin değilim

NOT Dokunmatik ve klasik sürümleri farklı olabilir bu benim sorunum değildir linkleri dedomil.net yerleştiriyor. Ayrıca oyunların türkçesini belki :maxicep: da bulabilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
İşte benim en sevdiğim oyunlardan bazıları :

1- Command & Conquer Red Allert Mobile
Gelecekte gerçekleşen savaşları konu alan bir strateji oyunudur. Kuş bakışı oynanan bir oyundur. Savaşlar iki devlet arasında gerçekleşir. Oyun farklı bölümlerdeki farklı operasyonları yapılarak ilerlenir. Klasik savaşta büyük bir arazide yer altı kaynaklarına kurulan rafinerilerden kazanılan paralarla kışla, savaş fabrikası, radar, hava alanı, top gibi binalar üretilir ardından asker ve zırhlı eğiterek düşman şantiyesini yıkmaya çalışılır. Hikaye modu ise farklıdır. Oyun sizi yönetir. Size verilen görevleri yaparak düşmanı yok edersiniz. Birlikler sarı ve yeşil olarak iki bölüğe ayrılır yöneteceğiniz bölüğü seçip istediğiniz yere tıklayarak hareket emri verebilir düşmanlara tıklayarakta taarruz emredebilirsiniz... Oyun içinde açık karakterler bulunmakta ama aldırmayın oyunun aksiyonuna kendinizi verin. Ben öyle yapıyorum

S40 dokunmatik telefonlar (550 kb) :

S40 klasik telefonlar (800 kb) :

2- Panzer General
Diğer gördüğünüz tank oyunlarına kıyasla daha güzel bir nişal al ateş et tarzı oyundur ayrıca oyunda azda olsa strateji geliştirmeniz gerektiği için bu oyunada strateji oyunu diyebiliriz. Oyunda 3 farklı komutanla Avrupa haritası ve Asya haritasının bir kısmında savaşlar yapıyorsunuz bir hikaye sayılmaz aslında... Farklı haritalarda kendi birimlerinizle düşman birliklerini yok etmeye çalışıyorsunuz tek hamlede belirli bir hareket sınırınız var ve bir birimle tek hamlede yalnızca bir kez ateş edebiliyorsunuz bazukalı piyadeler hariç onlar tek hamlede iki kez ateş edebilir... Oyunda özel hava saldırıları yani özel güçlerde var ayrıca oyun gerçekçi yapılmış. Tankların arkasından veya yanından tam 90 derece açıyla vurduğunuz zaman 1,5 kat daha fazla hasar verirsiniz, ve de ön zırhları gerçek hayatta olduğu gibi daha kuvvetli yani daha az hasar yer. Bazukacı piyadeler çevredeki apartmanlara girebilir... Çevredeki patlayıcı nesneleri kullanarak düşmanı yok edebilir ayrıca siperlerin arkasına geçerek düşmanın ıskalama şansını arttırabilirsiniz. Yan görevleri yaparak kazanacağınız puanı artırabilirsiniz... Bence oyun çok zevkli bir tank oyunu kesinlikle zaman geçirmek içln ideal...

S40 dokunmatik-klasik :

NOT Ayrıca S60 versiyonlarıda mevcut olabilir

Bu sayfadan verdiğim oyunların adlarını aratarak 240x320 pikseli seçerek S60 versiyonlarınıda bulabilirsiniz...ama belki yoktur emin değilim

NOT Dokunmatik ve klasik sürümleri farklı olabilir bu benim sorunum değildir linkleri dedomil.net yerleştiriyor. Ayrıca oyunların türkçesini belki :maxicep: da bulabilirsiniz
Çok teşekkurler. Ellerine sağlık. Bu oyunları ön izleme ile konuya eklerim.

• Sevdim
Tepkiler: Selim Baltaci
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
  • Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
  • Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Hmm uygulamayı gönderen ben değilim ama symbian uygulamayı s40 işletim sistemi açabiliyorsa ne kusuru olur forma :ah

• Beğen

Üst Alt