[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

ByBilir

ByBilir

Üye
Xplore signedi indir çalışıyor

ibolifebo42

Üye
saolun simdi calisiyor yaptim

asroma7

asroma7

Üye
eywllah kardeşim

fatih_erz_25

Üye
ALLAH razı olsun ramazan günü sevaba girdiniz

MEHMET NOKİA 701

Üye
"norton siyambian hack " uygulamasını yükleyince "yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen " diye hata veriyo

kemal80

Üye
sys klasoru yok exe telde nasil calisacak

Emrgncy

Emrgncy

Üye
sys klasoru yok exe telde nasil calisacak
x-plore ayarlara girip üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher dan open4all yamasını aktif et, artık x-plore ile sys/bin klasörünü görebilirsin..

ayrıca exe dosyasını çalıştırmayacaksın sadece söylenilen klasöre atman yeterli..

• Beğen
Tepkiler: Toprak47 ve killlerman

killlerman

Üye
Sys klasörü olmadan olur mu xplore bi daha bak.

ahmeth3333

Üye
ben birsey sormak ıstıyorum bu hack ne ıse yaramaktadır. mesela bana bır acıklama yapabılırmısınız özelikle moderatör anıl bey.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ben birsey sormak ıstıyorum bu hack ne ıse yaramaktadır. mesela bana bır acıklama yapabılırmısınız özelikle moderatör anıl bey.
kısaca imzasız uygulamaları yani sertifika hatası veren uygulamaları telefonuna yükleyebilmeni sağlar

ertugrulerl

Üye
son işlemi yapamadm sys klasoru var ama bin yok

Emrgncy

Emrgncy

Üye
son işlemi yapamadm sys klasoru var ama bin yok
x-plore ayarlara girip üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher dan open4all yamasını aktif et, artık x-plore ile sys/bin klasörünü görebilirsin..

ertugrulerl

Üye
teşekkurler :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
scorpion_._king

scorpion_._king

Üye
nokia 500 tüm adımları doğru yaptığıma eminim ama olmadı :( unsigned dosya indirdim hala sertifika hatası veriyor

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
abi çok iyi ya

supersucker

Üye
"norton siyambian hack " uygulamasını yükleyince "yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen " diye hata veriyo

aynı uygulama e71 telefonuma sertifika hatası veriyor. ne yapmak lazım?

Edit: uygulama yöneticisinden ayar çekmek gerekiyormuş. keşke konuya yazsaydınız, 1 saattir arıyorum yahu..

Son düzenleme:
Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
yukleme ayarlarını yazsana.
1. Tümü 2. Kapalı 3. Yok olacak

Üst Alt