[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
benim bulduğum yol çözüm değilmis :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hadı ya bosver ozman :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
evet hala bu yöntemi bilmeyenler var hackleyin hadii :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hadı hadı hadı :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
? Hackleyın

frk uzn

frk uzn

Üye
n79 da denenmiştir emegi gecen herkese tesekkurler

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
.......

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
ben bugün biraz denedim ama galiba yapamadım. teli yeni baştan güncelliyorum şimdi. tekrar deniyeceö =) n97 mini kullanıyorum

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
Mutluka olur Yapamaz isen yardım etcem
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
9. adımda takılıyorum. 9. adımda diyorki Quarantine'ya tıklayın. sonra 10. adıma gecince Sırasıyla Options - Restore - Evet'e basın denilmiş ama ben quarantineye tıkladıktan sonra 3 seçenekli bi ekran geliyor.gelen seçenekler şu şekilde.. open, open log file, help... acaba cihazdamı sıkıntı var?

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.9. adımda takılıyorum. 9. adımda diyorki Quarantine'ya tıklayın. sonra 10. adıma gecince Sırasıyla Options - Restore - Evet'e basın denilmiş ama ben quarantineye tıkladıktan sonra 3 seçenekli bi ekran geliyor.gelen seçenekler şu şekilde.. open, open log file, help... acaba cihazdamı sıkıntı var?
Bi yerde bi yanlıslık yapmıs olabilirsin adımları en basından gözden gecir tum uyg. Kaldır en bastan bi dene

• Beğen
Tepkiler: mavigolgee002
mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
Bi yerde bi yanlıslık yapmıs olabilirsin adımları en basından gözden gecir tum uyg. Kaldır en bastan bi dene
en temizi baştan formatlayıp yapiym mi??gerçi n97 miniye format nasıl atışır onuda pek bilmiyorum =)

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
anılbaran teşekkür ederim kardeş. yaptım sonunda. adımları hatalı uyguluyormuşum. düzelttim kurdum. oldu çalışıyor =) ilgin için teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi

emrecanözhancan

Üye
5800 v60.003 yükledim hack için yardım

ank_kutay

Üye
telefonumu hackledim adobe flash lite 4 yüklemek istiyorum sertifika hatası veriyor hack li iken de sistem hatası diye yüklenmiyor arkadaşlar bi yardımcı olsaniza

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:off:

Üst Alt