2011 Xperia | Legacy Xperia Rom [4.2.2][JB][CM10.1] [Stabil] |03.03.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
cok sagol hocam allah razi olsun takipcinim ;-)hocam klavye harika ama bi Problem var sanırım simge. ve gülücük giremiyorum simge. tuşuna. bastığımda maalesef Xperia klavye durdu deyip klavye yi kapatıyor 15 20 saniye sonra geri açılıyo acaba 4.3 simgeleri ile 4.2 simgeleri farklı olduğu için mi bunu yapıyor bunu gidermek için ne yapabiliriz simgeler zaten berbat bu 4.2.2 nin acaba simgeleri bulup Flashlàsak düzelir mi hocam yada bu cm 10.1 için olan sürümü varmıdır Xperia klavyenin hocam sanırım benim sorunun çözümü bu ne demek istiyo acaba yardımcı olursan çok sevinirim ya

Diyor ki: Zipi flashla. (Flashladın zaten. =P Farklı bir zipte koymamış adam from op demiş op nedir bilmiyorum.) Geç burayı alttakileri dene, şimdi.
Oradaki APK'yi indir.
System/app yoluna kopyala(Root explorer kullanabilirsin bu iş için.) Gelenlere evet de geç. Sonra kopyaladığın apkye gel, permissions rw-r--r-- şeklinde ayarla 644 olacak yani.
Restart
Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Xperia Keyboard Verileri Temizle.
Olmuş olması gerekir.Deniyorum yazarım sonucu.

poh62

Üye
bu rw-r-r 644 olayini yapamadim hocam ya nasil olacak bu

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
bu rw-r-r 644 olayini yapamadim hocam ya nasil olacak bu

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulamayı system/app yoluna kopyalıyorsun, üzerine yazılsın mı diyor, yes diyorsun. Kopyaladığın apknin üzerine gel uzun bas. Permissions'ı seç. Sonra izinleri ver. (ekran görüntüsündeki gibi olacak tikler.)Ben denedim klavye tamamen bozuluyor.Denemediysen hiç deneme.

Ekli dosyalar

poh62

Üye
maalesef denedim hocam :-) ne yapicaz hocam simdi ya :-)

poh62

Üye
qarapapaq hocam xperia zil seslerini ne yaptın bide senin bu duvar kağıdı benim cm 10.2de yok masıl bulurum hocam ya çok yakışuklı bu wallpaper ;-)

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
qarapapaq hocam xperia zil seslerini ne yaptın bide senin bu duvar kağıdı benim cm 10.2de yok masıl bulurum hocam ya çok yakışuklı bu wallpaper ;-)

1.sayfadaki duvar kağıdını mı diyorsun ? Onu ayrı indirmiştim, bilmiyorum. Bakayım duruyorsa, atarım. :D

Tavsiye - Xperia Z1 Sesleri

Wallpaperı bulamadım ama wallbase uygulamasını indirebilirsin çok kaliteli duvar kağıtları var. Zaten o duvarkağıdını da wallbase'den bulmuştum.

poh62

Üye
1.sayfadaki duvar kağıdını mı diyorsun ? Onu ayrı indirmiştim, bilmiyorum. Bakayım duruyorsa, atarım. :D

Tavsiye - Xperia Z1 Sesleri

Wallpaperı bulamadım ama wallbase uygulamasını indirebilirsin çok kaliteli duvar kağıtları var. Zaten o duvarkağıdını da wallbase'den bulmuştum.

sen bi harikasın hocam ya xperia rayı olan herkes takip etmeli senı :.P bu arada zil seslerini de cm 10.2 konusu ekler tavsiyeler bölümüne dé ekle hocam arkadaşlar faydalansin :p

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
sen bi harikasın hocam ya xperia rayı olan herkes takip etmeli senı :.P bu arada zil seslerini de cm 10.2 konusu ekler tavsiyeler bölümüne dé ekle hocam arkadaşlar faydalansin :p

Eyvallah, ekledim. =)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
mesaj düzelmene!!

hsynkrc10

Üye
İyi akşamlar bu bi kaç şey sormak istiyorum ben bu rom ü kurdum ekleri. De yaptım 1. Si ana. Ekran da n o Data? İşareti kısmı var o nasıl gider 2.si yığın. Depolama modu varya mtp. Msc o kısma nereden girebilirim 3.sü eklerin üstünde başka bi Kernel. Var tavsiye etmiyorum ama değişiklik olabilir falan dediğiniz onu yükle sek daha iyi olur mu bazen uygulamalar bölü mü ne geçince bir iki saniyelik arkada diğer uygulamaların görüntüsü kalıyo

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
İyi akşamlar bu bi kaç şey sormak istiyorum ben bu rom ü kurdum ekleri. De yaptım 1. Si ana. Ekran da n o Data? İşareti kısmı var o nasıl gider 2.si yığın. Depolama modu varya mtp. Msc o kısma nereden girebilirim 3.sü eklerin üstünde başka bi Kernel. Var tavsiye etmiyorum ama değişiklik olabilir falan dediğiniz onu yükle sek daha iyi olur mu bazen uygulamalar bölü mü ne geçince bir iki saniyelik arkada diğer uygulamaların görüntüsü kalıyo

İyi akşamlar.

1.de ne sorduğunu anlamadım, sana zahmet daha ayrıntılı yazarsan cevaplamaya çalışayım.

2.Ayarlar>Depolama(menü tuşuna basın), bağlantı seçenekleri çıkacaktır.

3.Darkkernelden bahsediyorsun anladığım kadarıyla, eklerin olduğu konudaki kerneli flashlama. (4.3 kerneli cihaz açılmaz, yine açılış ekranında kalırsın.) 4.2.2 için darkkernel linki var zaten bu konuda 1.mesajda en altta oradan indirip flashlayabilirsin. (İndirdiğin kernelin cihazın modeline uygun olduğunu ve kurduğun romun tarihiyle uyuştuğundan emin ol.)
Hiç öyle bir sorun yaşamamıştım. :D2013 11 08 Xperia Ray İçin Bu kerneli flashlayabilirsin, zaten aynı kernelin biraz ayar yapılmış hali >>

Son düzenleme:

hsynkrc10

Üye
q=-qarapapaq-, post: 6731540, member: 219096"]İyi akşamlar.

1.de ne sorduğunu anlamadım, sana zahmet daha ayrıntılı yazarsan cevaplamaya çalışayım.

3.Darkkernelden bahsediyorsun anladığım kadarıyla, eklerin olduğu konudaki kerneli flashlama. (4.3 kerneli cihaz açılmaz, yine açılış ekranında kalırsın.) 4.2.2 için darkkernel linki var zaten bu konuda 1.mesajda en altta oradan indirip flashlayabilirsin. (İndirdiğin kernelin cihazın modeline uygun olduğunu ve kurduğun romun tarihiyle uyuştuğundan emin ol.)
Hiç öyle bir sorun yaşamamıştım. :D2013 11 08 Xperia Ray İçin Bu kerneli flashlayabilirsin, zaten aynı kernelin biraz ayar yapılmış hali >> [/quote]
1 é
İyi akşamlar.

Hiç öyle bir sorun yaşamamıştım. :D2013 11 08 Xperia Ray İçin Bu kerneli flashlayabilirsin, zaten aynı kernelin biraz ayar yapılmış hali >>

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Aga alıntı kaymış, hiçbir şey yazamamışsın. 1.yi tekrar yaz istersen. :D @hsynkrc10

hsynkrc10

Üye
Aga alıntı kaymış, hiçbir şey yazamamışsın. 1.yi tekrar yaz istersen. :D @hsynkrc10
he ya telefondan yazmaya çalışıyodum biraz karıştı:)açılış ekranında ki saatin altında
No data
tap to refresh ? yazıyor tıklıyorum ama tep ki yok:)bir de 2013 11 08 Xperia Ray İçin Bu kerneli flashlayabilirsin, zaten aynı kernelin biraz ayar yapılmış hali >> [/quote] bu kerneli yüklesem daha iyi olur mu?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hee, hava durumunu diyorsun. Ben o romu kullanmadığımdan şuan bakıp tam yolu söylemeyeceğim ama ayarlarda, o saat widgetinin seçenekleri olacak. Oradan bulunduğun ili seç. Kilit ekranı bölümündedir büyük ihtimalle.

Kerneli deneyebilirsin, daha kötü olmaz.

hsynkrc10

Üye
Hee, hava durumunu diyorsun. Ben o romu kullanmadığımdan şuan bakıp tam yolu söylemeyeceğim ama ayarlarda, o saat widgetinin seçenekleri olacak. Oradan bulunduğun ili seç. Kilit ekranı bölümündedir büyük ihtimalle.

Kerneli deneyebilirsin, daha kötü olmaz.
teşekkürler sen hangisi ni kullanıyor sun?

Üst Alt