2010/ Şubat Ayının Ayın Üyesi "Flashtecker". Tebrikler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
2010/ Şubat Ayının Ayın Üyesi "Flashtecker". Tebrikler.
Flashtecker ( Mustafa ) geçtiğimiz şubat ayı boyunca oldukça aktiflik ve yararlı katılım gösteren ve daha önce ayın üyesi olmamış üyelerin değerlendirme sıralamasında üst yöneticiler gözünde en üst sırada yer alarak , 2010 şubat ayının üyesi olmayı haketmiştir..

Kendisini tebrik ederek geçtiğimiz ay aktif olan diğer üyelerimizin aktifliklerini devam ettirmelerini ve önümüzdeki ayın üyesi seçimlerinde görüşmeyi diliyorum

İyi Forumlar :oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tebrikler Flashtecker. :oke:

Love Prince

Love Prince

Üye
tebrikler :)

haltie

haltie

Üye
tebrikler mustafa kardeşim:)

arslansem

arslansem

Üye
Tebrikler ;)

Flashtecker

Flashtecker

Üye
Sevgili maxicep ailesi,

Bilgisayar ve internetle tanışmamın üzerinden yaklaşık 11 yıl, Maxiceple tanışalı ise neredeyse 5 yıl geçti. Yıllardır ısınamadığım, belki isminden dolayı, tanımadığım insanlarla çok şeyler paylaşmayı düşünmediğim bu sanal alemi bana sevdiren ve kendisine bir anda bağımlılık yaptıran tek şey. Evet ben maxiceple tanışalı 5 yıl oldu fakat 2 ay öncesine kadar belki bahsettiğim nedenlerden dolayı hep uzaktan baktığım ama sürekli faydalandığım, vakit ve emeklerini harcayıp karşılığında sadece bir teşekkür bekleyip başkaları için faydalı olduklarını hissetmelerinden dolayı mutlu olabilen gönlü bol paylaşımcı maxicep bireylerine bir teşekkür etmekten çekinmekteydim. Bu durum, böylesi büyük bir forumu, deyim yerindeyse alt üst ettikten sonra benim için değişti. Buranın basit bir sanal siteden ziyade, insanların hertürlü konuda fikirlerini paylaştığı, tartıştığı, ihtiyacı olanlarla buluşturduğu, sıcak, en önemlisi de çığ gibi büyüyen maxicep kardeşliğini gösterdiği bir ortam. Sizleri bana sevdiren diğer neden ise insanları sevmeyi seven bireyler olmanızdır. Yazmayı düşündüklerim elbette bundan çok daha uzun, ancak sözü daha fazla uzatmayacağım. Bizler yaradılışımız gereği sonsuzluğa sahip değiliz. Ölümsüz olan, sonsuz olan sevgimiz, dostluğumuz. Her sevenin temennisi gibi benim de siz sevdiklerimden temennim sevginiz, dostluğunuz sonsuz olsun.
Tüm maxicep ailesine sonsuz teşekkür ediyorum.
Sevgiyle Kalın.

mustafa

mustafa

Üye
tebrikler :oke:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tebrikler Mustafa hakettin sonuna kadar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tebrikler :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Mustafa fazlasıyla haketmiştin , Tebrik Ederim Paşam ..

Bu değerli emaneti bir Samsunlu ' ya devretmek benim açımdan o kadar anlamlı oldu ki anlatamam ..

Hayırlı Uğurlu olsun , Tebrikler Paşam

Flashtecker

Flashtecker

Üye
Mustafa fazlasıyla haketmiştin , Tebrik Ederim Paşam ..

Bu değerli emaneti bir Samsunlu ' ya devretmek benim açımdan o kadar anlamlı oldu ki anlatamam ..

Hayırlı Uğurlu olsun , Tebrikler Paşam
:sarıl:

Tebrikler Mustafa hakettin sonuna kadar

tebrikler mustafa kardeşim:)

Tebrikler Flashtecker. :oke:

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tebrik ederim

Aziz™

Aziz™

Üye
tebrik ederim kardeşim:)

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Tebrikler kardeşim..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tebrikler Mustafa:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
tebrik ederim :oke:

futbol123

futbol123

Üye
tebrik ederim

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Birşey soracağım, ayın üyesi zaten belli , başlıkta neden soru işareti var :D

Aziz™

Aziz™

Üye
güven abininkide öyleydi :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Tebrikler... :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt