2010/ Ağustos Ayının Ayın Üyesi "RUMMAN ". Tebrikler.

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
tebrik ederim canım

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:aha: Ağustos Böceği TebrikLeeeerr :D

Çok yakıştı inan ve fazLasıyLa hakettin HayırLı OLsun kardeşim :heyo:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
tebrikler. Aktifliğinizin devam etmesi dileğiyle kutluyorum

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Teşekkürler...
:hmmm Öyle mi Mert :(
öbür ay inşaallah sen olursun :)

Teşekkür ederim...:)

Yaw yok :D ben girgirina diyorum. Paylaşım yapmiyorumki neden beni secsinler. Yemin ediyorum ayın basından beri senin olmanı istiyordum:).
Zaten kendi rütbemi daha çok seviyorum :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tebrikler başarılarının ve aktifliğinin devamını dilerim:D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Nur tebrik ederim,başarılarının devamını dilerim.

gaffarson

gaffarson

Üye
Ağustos ayında gerek paylaşımlarıyla, gerek forum içi arkadaşlıkları, sohbeti ve diğer üyelerle olan ilişkileriyle, gerek seviyesini korumadaki başarısıyla, gerek istatistiklerde üstlerde yer alışı ile bu rütbeyi hak eden;

RUMMAN oldu.

Kendisini tebrik ediyor ve rütbesini veriyorum.

Tebrikler RUMMAN:oke:

Öncelikle seçim kriterlerinizi takdir ettiğimi ve bu yüzden başta yönetimi kutlamak istediğimi belirtmek isterim. Çünkü kimse lütfen yanlış anlamasın ama seviyesini koruyamayarak diyalogda bulunan ve sırf binlerce konusu, paylaşımı mesajı, rütbesi var diye herşeyi hak ettiğini zanneden çok üye gördüm başka forumlarda. Burada henüz kimseyi tanımıyorum bir kardeşim dışında ama henüz daha dün üye olmama rağmen fırsat buldukça inceliyorum ve gayet güzel, seviyeli, başarılı bir yer olduğunu düşünüyorum gördüğüm kadarı ile.

Ayın Üyesi olan arkadaşımızı da kutluyorum başarılarınızın devamını dilerim Sayın RUMMAN daimi olmanız temennisiyle

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Ata'nın da belirttiği üzre Rumman ayın üyesi olmayı fevkalede hakediyor.Zira diğer birçok üyemizi de gözden geçirdik hepsinin karnesi de başarılıydı ama Rumman daha başarılıydı.
Tebrikler...

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Tebrikler:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tebrikler olsun bakalım :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tebrik ederim Nur Abla, bundan tam 1 sene önce de ben olmuştum çok güzel günlerdi :)

Tuba

Tuba

Üye
tebrik ederim canım
Sağolasın Bitanem :op:

:aha: Ağustos Böceği TebrikLeeeerr :D

Çok yakıştı inan ve fazLasıyLa hakettin HayırLı OLsun kardeşim :heyo:
:ehe :ehe Ağustos böceğini çokda severim :D
Teşekkürler...
Çok sağolasın Güven Abi :D

tebrikler. Aktifliğinizin devam etmesi dileğiyle kutluyorum
Teşekkürler Erol...

Yaw yok :D ben girgirina diyorum. Paylaşım yapmiyorumki neden beni secsinler. Yemin ediyorum ayın basından beri senin olmanı istiyordum:).
Zaten kendi rütbemi daha çok seviyorum :D
Teşekkürler Mert :)

Tebrikler başarılarının ve aktifliğinin devamını dilerim:D
Teşekkürler İnş. Mehmet :D

Nur tebrik ederim,başarılarının devamını dilerim.
Teşekkür Ederim...
Sağolasın Nadir abi...

Öncelikle seçim kriterlerinizi takdir ettiğimi ve bu yüzden başta yönetimi kutlamak istediğimi belirtmek isterim. Çünkü kimse lütfen yanlış anlamasın ama seviyesini koruyamayarak diyalogda bulunan ve sırf binlerce konusu, paylaşımı mesajı, rütbesi var diye herşeyi hak ettiğini zanneden çok üye gördüm başka forumlarda. Burada henüz kimseyi tanımıyorum bir kardeşim dışında ama henüz daha dün üye olmama rağmen fırsat buldukça inceliyorum ve gayet güzel, seviyeli, başarılı bir yer olduğunu düşünüyorum gördüğüm kadarı ile.

Ayın Üyesi olan arkadaşımızı da kutluyorum başarılarınızın devamını dilerim Sayın RUMMAN daimi olmanız temennisiyle
Teşekkür ederim...
Hoş geldiniz....

Ata'nın da belirttiği üzre Rumman ayın üyesi olmayı fevkalede hakediyor.Zira diğer birçok üyemizi de gözden geçirdik hepsinin karnesi de başarılıydı ama Rumman daha başarılıydı.
Tebrikler...
Teşekkür ederim İsa... :)

Teşekkürler...

tebrikler olsun bakalım :)
Teşekkürler :)

Tebrik ederim Nur Abla, bundan tam 1 sene önce de ben olmuştum çok güzel günlerdi :)
Teşekkürler Enes... :)

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Tebrikler

Perfect!

Üye
tebrik ederim
tahmin etmiştim yanılmadım
Hayırlı olsun :)

Mert

Mert

Üye
Tebrik ederim :dance:

^^Positive^^

Üye
Tebrikler Başarılarınızın Devamını Dilerim (: ( Karne Verir Gibi Oldu :D )

'Davut

'Davut

Üye
Tebrikler...:)

Bu rütbe sana mutlu Sağlıklı ve başarılı bir hayat getirir...:ehe

Üst Alt