Yardım 2000 TL Ye kasa topladım önerileriniz tavsiyeleriniz?

tory1tory

tory1tory

Üye

evet arkadaşlar önerileriniz veya tavsiyeleriniz varmı

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
O 4 GB Ram i hiç görmedim kabul ediyorum, onun dışında sorun yok :oke:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
daha önceden ramin varmıydı

tory1tory

tory1tory

Üye
hyr ramım yok 4 gb daha ekliyeceğim 1 yıl sonra

-Emre

-Emre

Üye
markaları değiştirip daha ucuza daha iyi bir bilgisayar toplayabilirsin. Ramleri 8e çıkarayrıca 384 bit ekran kartına gerek yok bence

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
markaları değiştirip daha ucuza daha iyi bir bilgisayar toplayabilirsin. Ramleri 8e çıkarayrıca 384 bit ekran kartına gerek yok bence
Aynen :oke: 2000 TL ye de bundan daha iyi bir sistem toplanabilir ;)

• Beğen
Tepkiler: -Emre
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Yardım!!Ne yapsam bilemiyorum. - MaxiCep

Burada bi arkadaşa toplamıştım. Şimdi fiyatları bilmiyorum, o zaman 2143 lira civarıydı, tabii bir de vatanın haftasonu indirimi de olur, haftasonu alırsan :oke:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam orda topladığınızı beğenmedim ya ekran kartını değiştirdim bu arada sapphire 280 dual x yaptım
ssd de almamışsın ve ekran kartını biraz daha düşürürsen daha iyi ram alırsın paranın yarısını ekran kartına vermişsin

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Aynen :oke: SSD de önemli ;) Hem senin şu anki pc nin rami 8 GB KESİNLİKLE yapmalısın. Yoksa sıkıntı olur, ekran kartı gayet güzel (parası fazla olsa da !) ama Ram düşük olduğunda istediğin performansı alamazsın !

tory1tory

tory1tory

Üye
Aynen :oke: SSD de önemli ;) Hem senin şu anki pc nin rami 8 GB KESİNLİKLE yapmalısın. Yoksa sıkıntı olur, ekran kartı gayet güzel (parası fazla olsa da !) ama Ram düşük olduğunda istediğin performansı alamazsın !
ramı 8gb yapıyorum ozaman ssd şimdilik almıyacamarkadaşlar kasa ve psu nasıl acaba bilginiz varmı birde bu ekran kartına ve işlemciye yeter dimi

Üst Alt