2 tb harddisk için acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Ankaralı Gezgin

Ankaralı Gezgin

Üye
    Konu Sahibi
2 tb harddisk için acil yardım
Merhaba arkadaşlar bugün yarın depolama için 2 tb hdd alacağım da aklıma bir şey takılıyor. Konu şu:

Şimdi dostlar benim bilgisayarın anakartı eski 2007 ya da 2008 üretimi galiba , acaba bu hdd için sıkıntı sorun oluşturur mu?

Güç kaynağında sıkıntı yok yeni değiştirdim zaten anakarta fazla bir şey takılı değil.

şimdiden teşekkür ederim.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
2.5 ve 3.5 olayı var sanırım hddlerde pek anlamam da 3.5 desteklemeye bilir anakart

Ankaralı Gezgin

Ankaralı Gezgin

Üye
    Konu Sahibi
Evet onu ben de bir yerde okudum. İki tb üzerini okumuyor denilmişti. Yalnız ben iki tb harici disk taktım onu okudu. Hani satada okur mu onu merak ediyorum.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Evet onu ben de bir yerde okudum. İki tb üzerini okumuyor denilmişti. Yalnız ben iki tb harici disk taktım onu okudu. Hani satada okur mu onu merak ediyorum.
Kardeşim eğer anakartın 2 sene öncesine aitse destekleme konusunda sıkıntı çekebilirsin. Ayrıca usb ile takıldığı için hariciyi bir usb bellek gibi görüyor.. Google amcamıza bir sor bakayım Bu arada bilgisayar üretimini görmemişim pardon desteklemez galiba

adanalı1

adanalı1

Üye
Destekleyebılır belkı ama harddıskın ömrünü alır kardeşim . işlemciyi ve ramları çok sıkıştırır haberın olsun .

Ankaralı Gezgin

Ankaralı Gezgin

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun peki ne yapabilirim. Elimde satayı usb ye çeviren kablo var. Onunla bağlasam olur mu?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Depolama için kullanacaksan harici al, hem dha iyi dökümanların her yerde yanında olur :cool 2,5" luk al :oke:

Üst Alt