2. Her Ay Hediye Çekilişi Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup6203

yakup6203

Üye
Kazanan arkadaşlara Tebrikler
Gitti gülo gitti :agla2:

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
İş yoğunluğundan dolayı siteye girememiştim şu an girdim ki kazananlardan biri olduğumu gördüm ve hayret ettim normalde hiç böyle şeyler bana denk gelmezdi :) Yarışmayı düzenleyen arkadaşlara teşekkür ederim.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Şans bize de vurur bir gün beyler :D

• Beğen
Tepkiler: Süleyman ve BLasTeaR
bilisimler

bilisimler

Üye
Kazanan arkadaşlar tebrikler

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye

hediyem kısa sürede ulaştı teşekkürler maxicep + @BLasTeaR

• Beğen
Tepkiler: Msenates, Buğra ve BLasTeaR
serifmstf

serifmstf

Üye
Kazanan arkadaşları tebrik ederim [emoji5]

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Tebrikler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
snaykeder

snaykeder

Üye
Birincisi hediyesinde degilim ama cekilis yarismasi baslandiginda kurallar degistirilmemeli.bu sekilde hicbir yarisma kurallarinda yoktur. Ben basvurdugumda 10 mesaj sayisi yazmaktaydi ve birkac gun sonra mesaj sayisi 50 ye cikarilmis. bu hic adil degil sonraki cekiliste degistirilmeliydi. diye dusunuyorum

Afşın

Afşın

Üye
Talihimiz yok

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Birincisi hediyesinde degilim ama cekilis yarismasi baslandiginda kurallar degistirilmemeli.bu sekilde hicbir yarisma kurallarinda yoktur. Ben basvurdugumda 10 mesaj sayisi yazmaktaydi ve birkac gun sonra mesaj sayisi 50 ye cikarilmis. bu hic adil degil sonraki cekiliste degistirilmeliydi. diye dusunuyorum

Merhaba.
Haklısınız ama daha önceki yorumlarda da belirttiğimiz gibi, çekilişe dahil olmak için çok üye olan ve mesaj kasan vardı he bu durumda da eski üyelerimize de haksızlık olmaması adına sayıyı yükseltmek zorunda kaldık ve bunu daha katılımcı alımları devam ederken de bildirip, mesaj sayısı az olan tüm herkesi de bir yerde alıntılayıp durumu izah etmiştim zaten.

Ayrıca 10 mesaj sayısı mantıken de azdı, (-ki bunu da Admin sonradan ilave etmişti) o yüzden bir daha ki kuralları da sabitleyip çekilişlere devam edeceğim.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

snaykeder

snaykeder

Üye
Tesekkürler cevap icin aslinda sizinde belirttiginiz üzere eski üyeliklerle ilgili. ama ben yeni üye degilim 18 Eylül 2007 de kayit olmusum. Yeni üye hakkindaki kural degisimi dogrudur. ama bos ve gereksiz mesaj kasma yerine gerekli duydugum bir kac konu acmisim.
Neyse Tesekkürler yinede kazananlara tebrikler
Saglicakla

• Beğen

ketini

Üye
başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt