2.El Telefon alanlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Naciblc

Üye
    Konu Sahibi
2.El Telefon alanlar bakabilir mi?
Abilerim Ablalarım hayatımda ilk defa kendi başıma telefon alıyorum. Telefoncudan 6s plus 16 gb içi hiç açılmamış dışı temiz cihaz buldum 1650 TL fiyat istediler sadece kutusu varmış. Almamda bi sıkıntı olur mu? Başımın ağırmasından korkuyorum fatura yok kutusu mevcut. Telefonu al diyorsanız nelere dikkat ediyim yardımınızı bekliyorum ❤

Son düzenleme:

seyamkk

seyamkk

Üye
Bu devirde 6s plusmı kalmış uzak dur

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Faturasız iPhone almak bana pek mantıklı gelmiyor eğer bu işlerden anlamıyorsanız.
Alacağınız kişiden eminseniz siz bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.

Naciblc

Üye
    Konu Sahibi
Faturasız iPhone almak bana pek mantıklı gelmiyor eğer bu işlerden anlamıyorsanız.
Alacağınız kişiden eminseniz siz bilirsiniz.
Öncelikle mrsajınız için teşekkür ederim telefoncuyu tanımıyorum sadece eve yakın imei kontorlünü icloud kontrollerini yapabilirim telefondan emin olduğumda alırımda imeil i kopyalanır daha sonradan diye korkuyorum veya telefon kitlenirsse faturasız açılmaz korkusu var

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İlk olarak, Faturasız ürün almayınız. (Çalıntı olabilir, Yasadışı işler 'de kullanılmış olabilir.)

İkincisi ise, Günümüz Teknoloji'ne göre 'iPhone 6 Plus' Çok geride kalmış bir cihazdır. Alternatif olarak Android cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim. Örneğin Xiaomi, Huawei Vb. Olabilir. Eğer İOS cihaz tercih edecekseniz, Son 2 yıl içinde piyasaya çıkmış iPhone Modellerini tercih etmek yararınıza olacaktır. :oke:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Mesut Aktaş

Naciblc

Üye
    Konu Sahibi
İlk olarak, Faturasız ürün almayınız. (Çalıntı olabilir, Yasadışı işler 'de kullanılmış olabilir.)

İkincisi ise, Günümüz Teknoloji'ne göre 'iPhone 6 Plus' Çok geride kalmış bir cihazdır. Alternatif olarak Android cihazlara yönelmenizi tavsiye ederim. Örneğin Xiaomi, Huawei Vb. Olabilir. Eğer İOS cihaz tercih edecekseniz, Son 2 yıl içinde piyasaya çıkmış iPhone Modellerini tercih etmek yararınıza olacaktır. :oke:
Teşekkür ederim 6 plus değil cihaz 6s plus önerinizi düşüneceğim. 🙂

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt