(176x220) Tam 60 Oyun 20 Program

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
(176x220) Tam 60 Oyun 20 Program
,oyunlar 176*220 çöznürlüğünde bazılar 3d bazıları da 176*208 ama geneli 176*220 çözünürlüğünde hepside çok kaliteleti.bir teşekür yeter

TEŞEKÜRLER EDERSENİZ DEVAM EDERİM YOKSA DEVAM ETMEM ONA GÖRE

• Beğen
Tepkiler: yuff_48, yasa41, kazancı by ve 6 diğerleri

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
teşekkürler :oke:

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
BLACKDREAM, sen konularını teşekkür toplamak için mi yoksa forumda bulunanlara yardımcı olmak için mi açıyorsun? Forumda bulunan insanlar her paylaşıma teşekkür etmez, edemez. Eğer bu düşünceyle burada bulunuyorsan hiç bulunmamanı yeğlerim...

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
BLACKDREAM, sen konularını teşekkür toplamak için mi yoksa forumda bulunanlara yardımcı olmak için mi açıyorsun? Forumda bulunan insanlar her paylaşıma teşekkür etmez, edemez. Eğer bu düşünceyle burada bulunuyorsan hiç bulunmamanı yeğlerim...
bize teşekür edildiğinde elimize birşey geçmiyor konunun çok ilgi görüp görmediğini merak ediyorum. ilgi görmüyorsa niye paylaşalım .. hem forumda hiç kimsenin senin gibi dşünmediğini zannediyorum . bunu düşünen sadece sensin.........:@ben burada insanlara yardımcı olmak için bulunuyorum ya senin ne işin var burda senin konuların 2-3 tane bence al konularını git . bi işe yaramıyorsun .......haksızmıyım

leflef99

Üye
link ölüüüüüüüü

bazuka1234

Üye
paylaşım için saol ama link kırık!!!

haydarpasamemo

Üye
teşekkürler ama link kırık:oke:

ViperRKO

ViperRKO

Üye