15 Ay Garantili Motorola Mpx200

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
15 Ay Garantili Motorola Mpx200
Arkadaşlar 9 ay once aldıgım mpx200 telefonumu ve 1 ay once aldıgım 128 mb hafıza kartımı kredi kartı borcumdan dolayı satıyorum. Telefon tertemizdir ve kutusunda ne çıkıyorsa gönderilecektir. hepsiburada.com'dan alınmıstır ve Yanında faturasıda alan arkadaşa gonderilecektir. Ayrıca hafıza kartınıda hepsiburada.com dan aldım. onunda faturası gonderilecektir ve 5 yıl garantilidir. Devamlı kılıfı ile kullanıldıgından dolyi uzerinde kesinlikle hiçbir çizik yoktur. Yanında bir adet kulaklık adaptoru, bir adet denox sterio kulaklık ve bir adette hiç kullanılmamış sıfır batarya hediye edilecektir. Üzerinde Win2003 Türkçe yüklüdür yanlız istenirse eger win2002 yuklenip gönderilebilinir. Fiyat olarak kart ile birlikte 270 milyon istiyorum. Kartsız ise 250 milyon istiyorum. Bunlar son fiyatlardır. Almak isteyen arkadaşların bana mail yolu ile yada cep telefonumdan ulasmalarını rica ederim. Cep telefonum 0542 617 47 29 ve mail adresim [email protected] . cevaplarınızı bekliyorum.

128 SD Kartlı Fiyatı : 270 YTL

Hafıza Kartsız Fiyatı : 250 YTL

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sen bunu satmamış mıydın?

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
SATTIM AMA BİR TANE DAHA VAR ONUDA SATIYORUM. İSTERSEN SANA SATİM VAN? NE DERSİN? ;)

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar herşeyiyle en son 250 milyona veriyorum. fiyatı kırım. butun aksesuarlar dahil 250 YTL. kacırmayın derim. tertemiz cihaz...

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar satılmıstır. teşekkur ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt