Telefon Tavsiyesi 1400 TL'ye kadar Turkcell'den telefon

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
HDR var :D

Z1compact 1650 lira bu arada
G2 ile karanlıkta çekilen fotoğraflar var mı ? Lumia'nın oyun testlerini izledim de pek iç açıcı görünmüyor. GT Racing 2 de kasıyor mesela ama LG G2 yağ gibi oynatıyor.Aklım kamerada benim hala..

0MG90

0MG90

Üye
G2 ile karanlıkta çekilen fotoğraflar var mı ? Lumia'nın oyun testlerini izledim de pek iç açıcı görünmüyor. GT Racing 2 de kasıyor mesela ama LG G2 yağ gibi oynatıyor.Aklım kamerada benim hala..
Wp için çok erken, Android'e göre akıllı değil hala
Seçimini G2'den yana yapmalısın

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Wp için çok erken, Android'e göre akıllı değil hala
Seçimini G2'den yana yapmalısın
Ama kameraları arasında çok fark varmı tek şüphem o.Mesela Lumia'larda hareketli çekim var g2 de var mı?1400 e kadar önerebilirsiniz hala bekliyorum :D

Emre

Üye
lumia Real Racing 2 var 3 yok

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
hepsi buradanın sitesinde az önce gördüm nexus 5 1300 tl 200 tl hediye çeki axess karta100 çip para 1000 tl ye geliyo iyi bence

alical33

alical33

Üye
925 i bayiden alırsın sitede olmayabiliyor cihazlar ama rr3 yok wp de gt racing var

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Aslında o fiyata telefon alıyorsun dikkat ettim 925 deki oyunların grafikleri androiddekine göre kötü geldi bana.mesela asphalt 7 androiddekine göre daha kötü grafiklere sahip.1300 tl telefon sonuçta.Aslında mantıklı geliyor çünkü çok oyun bağımlısı olmak istemiyorum telefon alınca.Telefonu telefon gibi kullanmak istiyorum bi yanım almışken en iyisini al diyor bir yanımda bırak onları kamerası iyi olan 925 i al diyor

Üst Alt