Öneri 1200 tlye telefon

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
g2 güzel telefon ama buyuk alırsam küçük telefon alacagım

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Nexus un güncelleme dışında bir artısı varmı g2 ye göre? G2 nin sadece pili değil kamerası ses kalitesi görsel arayüzü quick window quick slide quick memo gibi ekstra özellikler ve aklıma gelmeyen birçok özellik. Güncelleme derseniz g2 daha 1 yıllık cihaz geçen sene bu ayda tanıtıldı android l güncellemesini alacaktır, optimus g nin 4.4.2 yi aldığı gibi. Daha sonrasını cm ekibi halleder.

Optimus g güncellemeyi zar zor oldu bir kere.
L alır mı G2 kesin değil ama umarım alır.
Xda, CM den ibaret değil.
Kamerası aynı lensi kullanıyor. 8 mp ama çoğu elemanı aynı. Pili daha yüksek sadece. Arayüz zevk meselesi millet beğeniyor ama bence touchwiz çakması bir şey. G2 alsaydım da onu kullanacağıma pa yüklerdim.
Hocam anlamazlar anlamazlar. Millet tutturmuş donanıma gidiyor. Ben LG G2 aldım, sadece bir gün dayanabildim; hemen iphone 5c'me döndüm. O nasıl bir arayüzdür öyle. Telefon ilk günden şişti, tıpkı samsung gibi. Aldın mı stabil telefon alacaksın arkadaş. Bastın mı gaza gidecek. Bak Nexus'a bak htc'ye.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Invoke, bilaldemir34 ve 1 kişi daha
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
G216 gb dolu g2 kullaniyorum ne sisme var nede bir gram kasma yalan atma

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Hocam anlamazlar anlamazlar. Millet tutturmuş donanıma gidiyor. Ben LG G2 aldım, sadece bir gün dayanabildim; hemen iphone 5c'me döndüm. O nasıl bir arayüzdür öyle. Telefon ilk günden şişti, tıpkı samsung gibi. Aldın mı stabil telefon alacaksın arkadaş. Bastın mı gaza gidecek. Bak Nexus'a bak htc'ye.

LG G2 alacaksın demiyorum ama ben de 16GB G2 kullanıyorum ve neredeyse tamamı dolu, dediğin gibi şişme, kasma, takılma vs. yok. Üstelik MC5, NFS Most Wanted vs. oyunlar yüklü.

emrebegen

Üye
xiaomiyi de dusun bence, ben 1000tlye 64gb mi3 aldim kayitli olarak cokda memnunum,
her hafta guncelleme aliyor :)

gonyalı

gonyalı

Üye
1000-1200₺ ye Android telefon kaldı mı ya

• Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt