11' e 11 Online Futbol Maçı | I Can Football

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
11' e 11 Online Futbol Maçı | I Can Football

Türk Telekom Grubu
oyun teknolojileri şirketi Sobee tarafından geliştirilen, dünyanın ilk 11'e 11 online futbol oyunu 'I CAN Football', Compex 2009 Fuarı'nda oyunseverlerle buluştu.

Türk Telekom, grup şirketlerinden Sobee tarafından geliştirilen ve halı saha maçlarını internet ortamına taşıyan 'I Can Football' oyununu, Compex 2009 Fuarı'nda tanıttı. Dünyanın ilk 11'e 11 online futbol oyunu olan 'I Can Football'un tanıtımı için, fuar alanına 300 metrekarelik bir stadyum kuruldu. Fuar ziyaretçileri oyuncuların sahadaki mevkilerine konulan bilgisayarlarda online futbol heyecanını yaşama fırsatı buldu.

Oyunun tanıtımı için mini stadyumda düzenlenen basın toplantısına Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany ve Sobee Kurucusu ve Genel Müdürü, dünyaca ünlü oyun yazarı Mevlüt Dinç katıldı.

Mevlüt Dinç ve Sobee ekibinin birikimleri ve Türk Telekom grup şirketlerinin yarattığı sinerjiyle yalnızca Türkiye değil dünya oyun endüstrisine de önemli katkılar sağlayacaklarına inandığını belirten Dr. Paul Doany, "Nasıl ki Vitamin Farklı dillere çevrilerek uluslararası arenada yer almaya başlayan bir ürün haline geldiyse, Sobee ve I Can Football'un da aynı başarıyı elde etmesini hedefliyoruz" dedi.

Türk Telekom İşbirliğiyle Futbol

I Can Football ve Sobee'nin çalışmaları hakkında bilgi veren Mevlüt Dinç ise "Türk Telekom ile böyle bir işbirliğine gitmemizin Sobee'ye ve Türk oyun sektörünün geleceğine büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz" dedi. Compex 2009 Fuarı kapsamında relansmanı yapılan I Can Football'u dünyadaki diğer futbol oyunlarından ayıran en önemli özelliğin karşılıklı iki takımın oynaması değil, 22 kişinin adam adama mücadele etmesine olanak tanıması olduğunu belirten Dinç, "Bu anlamda, adeta halı saha maçlarını internet ortamına taşıyarak dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.

Dünyada ilk kez, 11'e 11 online futbol oynama özelliği sunan ve oyuncuların istediği mevkide yer alabildiği I Can Football'un ücretsiz "Basic" ve farklı seçenekler sunan ücretli "Premium" versiyonları bulunuyor. Sobee'nin toptan olarak pazara sunduğu oyunun Premium versiyonu İnternet Servis Sağlayıcıları tarafından katma değerli bir hizmet olarak müşterilere ulaştırılabilecek.

• Beğen
Tepkiler: JAGLER-25 ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kayıt oldum ve oynuyorum gerçekten güzel... :)

danger343

Üye
arkadaşlar ben yeni indirdm güncelleme hatası var ne yapabilirim ?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben Win7 de kullanıyorum gayet düzgün bir şekilde... Hata ile karşılaşmadım... :hmmm

danger343

Üye
Benim win xp senin sürümün kaç acaba

Salihyet

Salihyet

Üye
Oyun biraz ekip işi ve tanışmazsanız pas vermiyor kimse.

danger343

Üye
gazi ben oyunun sürümünü soruyoyorum belki benimki eski sürümdür o yüzden güncellemiodur

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım vermiş olduğum linke tıkla güncel sürümü indir... Vermiş olduğum adresteki sürüm yüklü bilgisayarımda...

danger343

Üye

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uyarı doğru söylüyor... Oyunun kurulum esnasında açık olan Tarayıcı var ise kapatınız... Yok ama var diye uyarı veriyor diyorsanız CTRL+ALT+DEL tuş kombinasyonu ile olup olmadığını kontrol ediniz...

fburaq123

fburaq123

Üye
Paylaşım için sa0l

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

batuhanmolla

Üye
arkadaşlar ben yükledim ama güncelleme diyor 15 dakika bekliyom gelmiyo birde takıma nasıl giriliyor ondan mı ki:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

Bana biriniz yardım etsin :off::off::off::off::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

sehzade12332

Üye
:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:ya kayıt olcam gsm:ağlarım::ağlarım::ağlarım:
ne bilmiom:ağlarım:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım cep numaranı bilmiyormusun ?

stjames

Üye
arkadaslar bendede aynı sorun war ya güncellemiyor 2-3 saat bekledim güncellenmiyor.yarrdım edin lütfen!!

murat_859

Üye

Bu HATA HAKKINDA NE YAPABİLİRİM?? Cvplarınız için şimdiden TşkR EdeRİMMM!!!!

Üst Alt