1 Mayıs Sonrası AKN Belirsizliği

Sponsorlu Bağlantılar

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
1 Mayıs Sonrası AKN Belirsizliği
Arkadaşlar ben 50GB aknli Hipernet tarifesi kullanıyorum. Yeni karar sonra gece 02-08:00 arası aknye yansımayacağı söyleniyor. Benim hattım taahhütlü değil. Herhangi bir sorun olur mu faturaya yansıma vs.?

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ama TurkTelekom kullanıyorum bi açıklama bulamadım

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tüm operatörler için aynı olacağını düşünüyorum, çünkü açıklamada yasanın maddelerinin böyle belirttiği söyleniyor.

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
şimdi buldum turk telekomda da 02-08 arası olayı var

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hepsinde mevcut bu, tüm operatörlerde yasa böyle geçti 02:00 ile 08:00 arası kullanım kesinlikle yansıtılmayacak.

• Beğen
Tepkiler: ezioTD
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Fark Eder 10 Tllik Paket Oldu 20 TL Tek Uyanık Btk Mı? Adamlar Kotayı Gece Kaldırdı Bu Seferde Fiyatları Uçurdular

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
Ne Fark Eder 10 Tllik Paket Oldu 20 TL Tek Uyanık Btk Mı? Adamlar Kotayı Gece Kaldırdı Bu Seferde Fiyatları Uçurdular
benim tarife ultranet taahhütsüz baktım fiyatlarda şimdilik güncelleme olmamış sonra olursa beni etkiler mi bilemiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
benim tarife ultranet taahhütsüz baktım fiyatlarda şimdilik güncelleme olmamış sonra olursa beni etkiler mi bilemiyorum
Uydunet Bİle Fİyatları Arttırdıysa Anla Yani.Onlarada Gelir MerakE tmeyin

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Fiyatların artması muhtemel ancak şu anda mevcut kampanya ve paketler devam etmekte sadece kotasız paketler çıkıcak ve belirli bi ücreti olacak tüm hız grupları mevcut ve akk sız paketler satışa sunulcak ancak satın alma veya geçiş yapma mecburiyeti yok şu anda kullandığınız kampanyalar geçerliliğini korumakta herhangi bi ek ücrette yansıtılmayacak.

• Beğen
Tepkiler: ezioTD
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Vodafone supernet kullanan birisiyim hala
Ne hızlar değişti ne de 2-8 arası tekrar eski hızlara çıkabildim

Hala 3mbpsdeyim
%100 emin olmadan büyük mitarda download yapmayın yansıyabilir
Bazı forumlarda yansıltılan kullanıları gördüm arayıp sorduklarında inkar edip sabah girmişsinizdir demişler

Düzgün bi açıklama gelip her şey yerine oturana kadar beklemeyi düşünüyorum

Üst Alt