1. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Katılıyorum.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
Katılıyorum

tekin_emre3874

tekin_emre3874

Üye
Katılıyorum.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Katılıyorum

umuti1975

umuti1975

Üye
Katılıyorum

szqn55

szqn55

Üye
katılıyorum

By.zKn

By.zKn

Üye
Katılıyorum

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Devamlı olursa daha iyi tabi ki:)Teşekkürler.
Ben de katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
ceyhande

ceyhande

Üye
katıldım gitti
50 tl benim bu ay :alkis:yuru:artist:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve ua_mustafa_20

ua_mustafa_20

Üye
katılıyorum

Coolwhisper

Üye

Kampanya Bilgileri ve Kuralları

*Katılım tarihi her ayın 1'inden 7'sine kadar Saat 23:59:59. Yani her ayın 8'i olup saat
00:00 gösterdiği an sonradan gelen katılımlar kabul edilmeyecektir. (7 gün sürecektir, ayın 1'i geçtiği için ertelemek yerine bu seferlik böyle olsun.
Katılmak isteyenler konunun altına yorum olarak Katılıyorum demeleri yeterli olacaktır)

*Çekilişin adil olması için Random.Org sitesi dahilinde olup, 3 talihli belirlenip videolu olarak belirlenecektir.

*Sonuçlar 8'sinde konu başlığına dahil olmak üzere ilk yoruma metin ve video olarak sonuçları eklenecektir. Hediyelerini kazananlar ile MaxiCep Ö.M. üzerinden iletişime geçilecek. (Yani her ayın 10'unda hediyeler verilmiş olacak)

*Yapılacak aylık katılımlar fazla olursa (-ki olacaktır) kazanan arkadaşlar yoğunluğa göre 3-6 ayda bir katılma hakkı yenilenmiş olacaktır. (Kazananların tekrar katılması için)

*Ayrıca sahte hesaplardan yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır. (MaxiCep'e sırf çekiliş için gelenler, katılmak istiyorlarsa sitemize destek açısından en az 10 Mesajı olmalıdır tabi Forum Kurallarına da uygun şekilde, bu kuralları yerine getiren herkes katılabilir Modlar da dahil)

Çekilişlerde Verilecek Ödüller

*Başlangıç olarak küçük çaplı ödüller verilip yoğunluğa göre ödüller farklı ve büyük çaplı olarak değişecektir. (Ödüllerin boyutu ve cinsinin değişim hakkı bende saklıdır:blush: İlerleyen zamanlarda Oyun/Key vb. talep alımları yapabilirim)

*Ödül olarak genellikle Mobil/Bilgisayar platformlarında geçerli olacak Google Store, App Store ve W10M/W10 için Cüzdan/Para Kodu, Steam için Steam Card, Steam Cüzdan/Para Kodu, Origin için Oyun Key'i, Cs:Go için Skin Oyun/Uygulama Key'leri olup Operatörler için de TL olarak değişecektir. (İstek/yoğunluğa göre ekleme yapabilirim)

*Çekilişlerin yapılıp yayınlanacağı Youtube kanalıma da beklerim :blush:

1. Her Ay Hediye Çekilişi Ödülleri
(ilk çekiliş için, sunduğum hediyelerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz)

1. 50 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)
  2. 30 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)
  3. 20 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)

*İlk çekiliş bu şekilde olacaktır.
*Fazla uzatmadan kazananları şimdiden tebrik ediyorum :tebessüm:

Katılım Kuralları:
  • 10 mesajdan fazla mesaj sayınız olması gerekir.
  • Aynı IP adresinden sadece bir üye katılabilir. İki farklı üyenin katıldığı tespit edilirse yönetim tarafından cezalandırılır ve diskalifiye olur.

*Kampanya ile ilgili sorularınızı ya da varsa düşüncenizi Sonuçlar açıklandığı zaman bu konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Hepsini dikkate alacağım..

Daha fazlası için takipte kalın!
Katılıyorum.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Katiliyorum

TurkishLord

TurkishLord

Üye
Katılıyorum.

karadag63