Nokia 5800 CFW {01.12.2012} Belle Hoşçakal..! A & S

Sponsorlu Bağlantılar

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
çıkaracağım inşallah kardeşim. Gerçekten şu n97 portunu öven çok ama üzerinde çalışan yok :)

Atacan-

Atacan-

Üye
Ben çok övüyordum binh24 bile bu portu kullaniyordu kahvede gördüm dertlestik o ara baktim teline :)
Yap kardeşim kolay gelsin Samsung s3 zil seslerini ve bildirim seslerinide kulllanmani tavsiye ederim :)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Ben çok övüyordum binh24 bile bu portu kullaniyordu kahvede gördüm dertlestik o ara baktim teline :)
Yap kardeşim kolay gelsin Samsung s3 zil seslerini ve bildirim seslerinide kulllanmani tavsiye ederim :)

telden araklayıp bana yollarsın artık :)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Varya kardeşim geçenlerde başlamıştım sonra vazgeçtim yapmaktan ama sırf senin hatrına bu fw yi yapacam :)

Atacan-

Atacan-

Üye
Varya kardeşim geçenlerde başlamıştım sonra vazgeçtim yapmaktan ama sırf senin hatrına bu fw yi yapacam :)

Yap tabi herşey yolunda giderse kaldirmazsin yazikiki telefondan.
Ben openstar Hocamizin yaptığı N97 portunda baya kullandim.Kullanirdimda v60 ortalığı hep bozdu işi :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
Elinize sağlık arkadaşlar :) OFW düzenlemeyi mod falan yapmayı bıraktım ben belki bunu kullanırım bir ara... üşendiğimden indirmedim bile gerçi daha :) Ama güzel gözüküyor.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Elinize sağlık arkadaşlar :) OFW düzenlemeyi mod falan yapmayı bıraktım ben belki bunu kullanırım bir ara... üşendiğimden indirmedim bile gerçi daha :) Ama güzel gözüküyor.

indirip kullanırsan güle güle kullan kardeşim :)

romanci05

romanci05

Üye
emeğinize sağlık

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

yilmaz1974

Üye
aga şifre ne ya bu arada teşekkürler maxicep.com u deniyorum hata veriyor

x-scarface

x-scarface

Üye
büyük küçük harfe dikkat ettin mi?

harunulubey

Üye
Emegine saglık hocam şifreyi bi kontrol edermisin maxicep.com a hata veriyor Hatalı yazıyorsam neresinde

yilmaz1974

Üye
aynen kardeşim şifreyi kontrol et bu cfwyi indirmek istiyorum görüdüğüm en güzel cfw

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Şifre: maxicep.com

Tekrar deneyin

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

yilmaz1974

Üye
hayır kardeşim şifre o deil bide kendin dene şifreyi tekrar değiştir.

lg2005

Üye
maxicep.com olmuyor şifresi ne bunun

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
konuşma stilinize dikkat edin. babanızın uşağı yok burda.
yap, et diye konuşamazsınız benimle.

• Beğen

yilmaz1974

Üye
pardon kardeşim diyorum acil nolur ellerine sağlık valla nasıl yaptın bu cfwyi açarmısın şifreyi ?

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim tekrar dene ben şimdi denedim. şifre: maxicep.com

• Beğen

Üst Alt