Diğer Android Üreticiler

Kategorilendiremediğimiz Diğer Android üreticilerine ait olan cihazlar için ROM'lar ve çeşitli yazılımsal yada donanımsal destek konularına ait kategorimiz.

Turkcell Android Cihazlar

Turkcell' in satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
303
Konular
303

Vodafone Android Cihazlar

Vodafone' un satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
80
Konular
80

Türk Telekom Android Cihazlar

Türk Telekom' un satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
63
Konular
63
Bülent872
  • Bülent872

Nokia Android Cihazlar

Nokia' nın satışa sunduğu Android işletim sistemli cihazları hakkında donanımsal ve yazılımsal yenilikler, bilgiler, destek ve sorunların paylaşımı.
Konular
44
Konular
44

Diğer Android Cihazlar

Yukarıda kategorize edilmiş markalar dışındaki diğer tüm android işletim sistemiyle çalışan android cihazlar hakkında destek ve bilgi forumu.
Konular
158
Konular
158
ANIL
  • ANIL

MediaTek - Android ROM

MediaTek işlemci kullanan Android işletim sistemi yüklü akıllı cihazlar için mediatek android rom dosyaları, paylaşımları ve bilgi alışverişi.
Konular
33
Konular
33

Diğer Android ROM'lar

Çeşitli cihazlar için Android geliştirmeleri.
Konular
142
Konular
142
king662002
  • king662002
Normal Konular
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst Alt