• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

A101'den Satılan PİRANHA Şarjlı Vidalama (Matkap) Kutu Açılımı İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
A101'den Satılan PİRANHA Şarjlı Vidalama (Matkap) Kutu Açılımı İnceleme
Merhaba arkadaşlar a101'de 50 TL'ye satılan PİRANHA marka şarjlı matkabı incelemeye özelliklerinden başlayalım.

-3.6 volt 800 mah batarya
-Usb ile şarj olabilme
-25 rpm dönüş hızı
-2.5 nm tork sıkma kuvveti

Kutu içeriğinde ise şarjlı matkap (dahili bataryalı), usb kablosu, çeşitli matkap uçları ve kitapçık yer alıyor. Şarj için adaptör yok.

DIŞ YAPI ve ERGONOMİ

Ürün sert plastik malzemeden yapılmış , sap kısımları kauçukla kaplanmış , ele oturuşu gayet iyi.

KULLANIM

Yukarı ve aşağı iki yönlü tetik kısmında düğmesi mevcut. Aşağı basınca sıkıyor , yukarı basınca gevşetiyor. Uçları mıknatıslı tak sök şeklinde kullanabiliyorsunuz. Feneri mevcut şarj ışığı da koymuşlar.

Şarj süresini test etmedim ama 20-25 dk rahat çalışabilir gibime geliyor. Acayip hızlı yahu bu kadar beklemiyordum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: ömer talat katı, köprülü, PALA. ve 2 diğerleri

Fatih BaKeR

Üye
O fiyata harika görünüyor. Umarım uçları uzun süre dayanır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uçlara Güvenmeyin Dandiktir Boşta 2 3 Dönmeye Yalama Olur Ucu.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
50 liranın adının kaldığı bu günlerde, bu üründen para kazananlar var, tanıtım için teşekkürler :cool

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben de bu cihazı pili bozuk şekilde 15 liraya aldım. Kendim 18650 pil taktım. Çok güzel oldu. Taktığım pil 2200 Mah gücünde. 1,5 saat çalıştı. Kutusu da var. İçindeki 10 adet uç kaliteli değil. Kendim uç aldım gayet iyi iş görüyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Acaba içinde lithyum ion mu polimer mi yoksa nikel kadmiyum pil mi var?

• Beğen