Xeon x5460 İşlemci Satan Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4 Çekirdek Saat Hızıda Yüksekse O Ekran Kartın İle Çok Olmaz Belki Ama En Azından Kullanımda Fark Eder

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Haa anladım. O zaman ben idarelik Q6300 mü alayım , X5460 mı yoksa Q8300 mü
Ne Kadar Yüksek Seri Alırsan O Kadar İyi Olur.İleride Paranı Bırktır 300 500 e Ekran Kartı AYarla Kendine Uzun Bir Süre Daha Getirir Seni Sistem.Tabi Güç Kaynaği Fİlanda Önemli

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Ne Kadar Yüksek Seri Alırsan O Kadar İyi Olur.İleride Paranı Bırktır 300 500 e Ekran Kartı AYarla Kendine Uzun Bir Süre Daha Getirir Seni Sistem.Tabi Güç Kaynaği Fİlanda Önemli
Anladım hocam Q6600 alsam en azından csgo da 20 fps artışı olur mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani Eğer İşlemcin Fps Artışını Önlüyorsa Fazlasıyla Olur Ama Ekran Kartında O Kadar İyi Değil.Şİimdi İşlemcin İyi Olur Bu Sefer Ekran KArtı Yetişemez Sistemin Hızına Sabit Kalır Bakarsın Ona KEsin Bişey Söyleyemem

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Yani Eğer İşlemcin Fps Artışını Önlüyorsa Fazlasıyla Olur Ama Ekran Kartında O Kadar İyi Değil.Şİimdi İşlemcin İyi Olur Bu Sefer Ekran KArtı Yetişemez Sistemin Hızına Sabit Kalır Bakarsın Ona KEsin Bişey Söyleyemem
Çok iyi değil ama aşırı da kötü değil diye biliyorum Quad Q6600 almayı düşünüyorum diğerlerini düşük fiyata bulursam kaçırmıycam hiç

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok iyi değil ama aşırı da kötü değil diye biliyorum Quad Q6600 almayı düşünüyorum diğerlerini düşük fiyata bulursam kaçırmıycam hiç
Q8300 lere Filn Ucuz Bayaği Bir Sahibindende Var

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK