Saçma Sapan FPS

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Saçma Sapan FPS
CS:GO açtım fps denemek için geçen gün . En düşük ayardaydı . 9-10 fps arası gösteriyordu genel olarak . Sonra ayarları varsayılana çektim (birçoğunu en yükseğe çekiyor) 5-6 fps arttı . *Ulan* ben mi yanlış anlıyorum acaba diye tekrardan tek tek en düşüğe çektim . Fps yine düştü . Ne alakE şimdi bu ? Ekran kartı düşük ayarı kendine hakaret sayıp oynatmıyor mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vysn Filan Açık Mı Ne Haltsa? Yani Fpsyi Sabitliyor Filan.Blur Gibi Şeyleride Kapat Sağlıklı Bir Fps Programı Varsa Onuda Deneyebilirsin.Ekran Kartın Uyumsuz Olabilir Belki.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Vysn Filan Açık Mı Ne Haltsa? Yani Fpsyi Sabitliyor Filan.Blur Gibi Şeyleride Kapat Sağlıklı Bir Fps Programı Varsa Onuda Deneyebilirsin.Ekran Kartın Uyumsuz Olabilir Belki.
Vyscn açık olsa 60 fps sabit vermesi lazım.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Laptopla mı oynuyorsun ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sabitleyemiyorsa Şaçmalatır Sistemi.
Bu konu hakkında bir konu açmayı planlıyorum. Lfs denilen basit grafikli oyunda istediğin fps ' e sabitleme imkanın var.

Böyle sorunlarla karşılaşanlar oarada denesin.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Laptopla mı oynuyorsun ?
Evet hocam
Mesaj birleştirildi:

3 den 8gb rame yükselttim . Kimi oyunda acayip derecede fark etti (örn:f1 2013 ) kiminde zerre değişiklik yok (örn:cs go , zula)
Mesaj birleştirildi:

Vsync her zaman kapalı bu arada

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Video oyunlarında optimizasyon her zaman sorun olmuştur. Konsollarda bile ciddi fps sorunları olan oyunlar var. Bu olay tamamen kodlama ile alakalı. Eğer oyun iyi kodlanmissa 10 senelik makinede de güncel oyunları oynarsın. Ama düzgün kodlanmamissa en basit oyunda bile yüksek sistem ister. O yüzden bu FPS framerate olaylarını çok kafana takma. Alabildiğin en iyi FPS yi alıp oyunlarını oynamaya bak.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet hocam
Mesaj birleştirildi:

3 den 8gb rame yükselttim . Kimi oyunda acayip derecede fark etti (örn:f1 2013 ) kiminde zerre değişiklik yok (örn:cs go , zula)
Mesaj birleştirildi:

Vsync her zaman kapalı bu arada
O ayarı açsana .

Üst Alt