Nokia N8 Orijinal Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Orijinal Firmware
N8'e custom rom kurdum ancak beğenmedim. Orjinal firmware de bulamıyorum. Bir yardımcı olsanız da tekrar orjinal firmware'yi kursam. Bana n8 için symbian belle firmware dosyaları lazım. phoenix'te flashlayacağım.

Hasand.

Hasand.

Üye
N8'e custom rom kurdum ancak beğenmedim. Orjinal firmware de bulamıyorum. Bir yardımcı olsanız da tekrar orjinal firmware'yi kursam. Bana n8 için symbian belle firmware dosyaları lazım. phoenix'te flashlayacağım.
Costum rom degil o cfw adı orjinal fw ye ofw denir onun yerine evols kur

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Costum rom degil o cfw adı orjinal fw ye ofw denir onun yerine evols kur
Yok kurduklarımı beğenmedim tekrar orjinale dönmek istiyorum ben. Oyunlarda çok takılma kasma oluyor da farklı rom kurunca belki düzelir dedim değişen birşey olmadi.
Mesaj birleştirildi:

Konudaki link silinmis sen tekrar paylasabilirsen ona da bakabilirim.
Mesaj birleştirildi:

Tamam buldum evolsu şimdi denicem bakalım.

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer Orjinale Döneceksen Bulubilecek Misin Birde O Var.Malum Zor Bulunuyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bulamadım işte. Bulsam hemen orjinal romu kurucam. İnternetteki linklerin hemen hepsi ölmüş. N8'te oyunların çoğunda ciddi optimizasyon problemleri olduğu için belki düzelir diye farklı romlar kurayım dedim ama değişen bir şey olmadı. Sorun hem symbian 3'te hem de oyunlarda.

MrClaude

Üye
Bütün nokıalarda ürün kodu vardır mesela

0599764 RM-596 euro2_dg_turkey DarkGrey
0599821 RM-596 euro2_wh_turkey Whıte
0599843 RM-596 euro2_gr_turkey Grey

Bunlardan 059 ile başlayan kodlardan hangisi sendeki telefonun (bataryayı çıkarıp arkasına bakarsın) koduysa aşağıda linkini paylaşacağım siteye gir tüm flash dosyalarını indir. Ardından phoneix ile flashlarsın. Ben bi ara 701 için indirip flashla attım sorun çıkmadı. Ürün kodunu ayarlar telefon telefon yönetimi cihaz yöneticisindende bakabilirsin.
Hayırlı bayramlar.

Link :

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
596 benim makinenin kodu.

MrClaude

Üye
Kardeşim ürün kodunu tam olarak yazarmısın ? *#0000# yazarsan çıkar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi işlerim var sonra döneyim
Mesaj birleştirildi:

RM-596 olacak

Son düzenleme:

MrClaude

Üye
Rm-596 türüdür. Birde cihaz yöneticisi bölümünde ürün kodu var o bizim işimize yarar öğrenince dediğim gibi yap siteden indir halledersin.

Custom rom olarak delight belle iyidir tavsiye ederim.( )

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Kurdum delight i da beğenmedim.

anlgms06

anlgms06

Üye
2 yıl geçmiş konunun üstünden ve N8 e döndüm anna olarak geldi telefon belle için baya uğraştım Türkçe dil desteklisini bulamadım 111.040.1514 olan leş sürümünü kurdum sürüm düşürmek için anna scandinavya sürümünü kurdum. Akabinde tesadüf olarak indirdiğim stabil sürüm olan 1511 de türkçe dil varmıştı cooker programı ile kurcalarken farkettim temiz çalışıyor. Bu sürümleri nokia infinity best ile kurdum phoneix çok kabız bi program infinity best aynı odin gibi kullanması basit

sürüm düşürmek için olan anna sürüm

Türkçe dil destekli stabil N8 Symbian Belle Link:

• Beğen
Tepkiler: 68abdullah

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
infinity kullanılabilir :oke:

• Beğen
Tepkiler: anlgms06

Üst Alt