Yeni UC BROWSER 9.00 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Benim bir tane var ve kullanıyorum bazen ama gerçekten tarih oluyor. Facebook bile desteği kesti. :züü:
Symbian elini çekti nokia battı şimdi de android çekse note 10 yüz tl ye düşer

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
O zaman Opera Mini kullan yada Facebook javayı kullan.
Ben sadece söyledim teknolojiye ayak uydurduğum için Android cihazım var ondan girerim opera mini sayfayı tam yüklemiyor facebook java desteği kesen değilmiydi şu Facebook'un siteden indirilen

Cadillac34

Üye
Ben sadece söyledim teknolojiye ayak uydurduğum için Android cihazım var ondan girerim opera mini sayfayı tam yüklemiyor facebook java desteği kesen değilmiydi şu Facebook'un siteden indirilen
Facebook java Opera Mini ile girdiğinde çıkar. Android'de de öyledir. Opera Mini ayarlarından resim kalitesini yüksek modunu seçersen tam yükler.

• Beğen
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
Facebook java Opera Mini ile girdiğinde çıkar. Android'de de öyledir. Opera Mini ayarlarından resim kalitesini yüksek modunu seçersen tam yükler.
O ile alakası yok o zaten en yüksekte ama sayfanın çoğu eksik oluyor bu sadece Facebook'ta değil hepsinde oluyor.

Cadillac34

Üye
O ile alakası yok o zaten en yüksekte ama sayfanın çoğu eksik oluyor bu sadece Facebook'ta değil hepsinde oluyor.
Senin Android Opera Mini sorunun mu var yoksa Symbian Opera Mini mi?

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
Senin Android Opera Mini sorunun mu var yoksa Symbian Opera Mini mi?
Benim android ile hiçbir sorunum yok ben sadece Facebook'ta desteği kesti dedim Symbian cihazdan girmiyorum internete ama tek şey Opera Mini sayfaları eksik yüklüyor ve Resim Kalitesi yüksekte

Cadillac34

Üye
Benim android ile hiçbir sorunum yok ben sadece Facebook'ta desteği kesti dedim Symbian cihazdan girmiyorum internete ama tek şey Opera Mini sayfaları eksik yüklüyor ve Resim Kalitesi yüksekte
Ben iki yerden Facebook'a giriyorum. Sıkıntım yok.

Opera Mini sayfa sorunu Android'de mi?

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
Yukarıdada dediğim gibi Android ile sorunum yok aslında sorun yok yani symbiandaki sorun gereksiz kullanmıyorum o telefonu internet için tşk

Cadillac34

Üye
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Bu sürümü iyiyimiş kullanan var mı ben burada nokia bulamadım android de çalıştıramadım nostalji olurdu

Üst Alt