NOKİA E6 Dead Flash Dosyaları, Nokia E6 Flash File/Firmware, RM-609 (Nokia E6 Belle Refresh)

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
''Selam benim E6 cihazım kendi kendine wifi den çıkıyor ve güncelleme yapılamıyor. Güncelleme kontrolü yaparken sunucu hatası veriyor. Nasıl çözebilirim bunu?'' demişsin.

Sorunu çözümüne geleyim. Telefonu sıfırlarsan wi-fi sorunu düzelir. Sıfırlama esnasında kod sorarsa 00000 11111 12345 kodlarını dene. Güncelleme mevzusuna gelirsek sunucular kapatıldığı için güncelleme yapamazsın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

androidlove

Üye
Yıllar sonra eski telefonumu bulup şifresini hatırlayamadığım için açamamıştım. Başlıkta anlatılan işlemleri önce kendi bilgisayarımda uyguladım ama sürekli bi yerde kalıyordum (mavi ekran hatası veriyordu pc). Bugün aynı işlemleri iş yerimdeki win xp'li eski pc'de denedim ve başardım. Nostalji güzel şey :)

Geç de olsa emeğinize sağlık, teşekkürler...

hessen21

hessen21

Üye
''Selam benim E6 cihazım kendi kendine wifi den çıkıyor ve güncelleme yapılamıyor. Güncelleme kontrolü yaparken sunucu hatası veriyor. Nasıl çözebilirim bunu?'' demişsin.

Sorunu çözümüne geleyim. Telefonu sıfırlarsan wi-fi sorunu düzelir. Sıfırlama esnasında kod sorarsa 00000 11111 12345 kodlarını dene. Güncelleme mevzusuna gelirsek sunucular kapatıldığı için güncelleme yapamazsın.
Sıfırlama yaptım defalarca ama ben onunla alakalı birşey değil. Nokia suite ve uygulamalarına da bağlanmıyor

PALA.

PALA.

Üye
Sıfırlama yaptım defalarca ama ben onunla alakalı birşey değil. Nokia suite ve uygulamalarına da bağlanmıyor
Mağazama mı kaldı uygulama yüklesin, mağaza kapanalı neredeyse 7 yıl oldu, suite oradan yüklüyor, yanlışım yoksa haritalar yüklenir sadece, belki.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
O zaman donanımsal bir arıza var yüksedk ihtimal. Bir telefoncuya göster.

hessen21

hessen21

Üye
Kaç tane yere gittim yazılım atan yok ve wifi gittiği gibi şebeke de gidiyor.

hessen21

hessen21

Üye
Valla yapabilen bi yer bulsam yaptırırım. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
nerede oturuyorsun?

Cadillac34

Üye
Nokia Suite programı zaten sorunludur. Onun yerine Nokia PC Suite 7.1 versiyonunu yükle.

Wifi kendi kendine çıkıyor ve güncelleme yapılamıyor demişsin. Peki wifi ile neyi güncelleyeceksin? Eğer wifi sorunu yaşıyorsan modemle alakalıdır. Modemi kapatıp açmayı dene ya da modeme reset at. Birde wifi şifresini kaydetmediysen telefona şifreyi kaydet yoksa otomatik bağlanmayıp her defasında şifreyi girmek zorunda kalırsın. Wifinin çıkması bir diğer nedeni budur.

hessen21

hessen21

Üye
Nokia Suite programı zaten sorunludur. Onun yerine Nokia PC Suite 7.1 versiyonunu yükle.

Wifi kendi kendine çıkıyor ve güncelleme yapılamıyor demişsin. Peki wifi ile neyi güncelleyeceksin? Eğer wifi sorunu yaşıyorsan modemle alakalıdır. Modemi kapatıp açmayı dene ya da modeme reset at. Birde wifi şifresini kaydetmediysen telefona şifreyi kaydet yoksa otomatik bağlanmayıp her defasında şifreyi girmek zorunda kalırsın. Wifinin çıkması bir diğer nedeni budur.
Mesela PC ye bağlayıp öyle güncelleme yapmak isteyince de olmuyor ve bağlanmıyor. PC telefonu görüyor ama PC suite görmüyor

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Kaç tane yere gittim yazılım atan yok ve wifi gittiği gibi şebeke de gidiyor.
Flash atarak böyle bir sorunu düzeltemezsiniz, anten sorunu vardır her ikisi birden gidiyorsa. Nokia E6-00 telefon yazılımında bu tip bir yazılım sorunu yoktur.

• Beğen
Tepkiler: hessen21
Hasand.

Hasand.

Üye
Evols cfw yukle daha iyi

• Beğen
Tepkiler: hessen21

Üst Alt