Nokia 808, N8 ve E7 için Delight 1.7 CFW yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 808, N8 ve E7 için Delight 1.7 CFW yayınlandı
Nokia 808, N8 ve E7 modelleri için yeni Delight CFW güncellemesi yayınlandı. Nokia 808 için yayınlanan Delight 1.7 sürümü ile gelen yenilikler N8 ve E7 için de sunuldu.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Symbian OS için yayınlanan yeni Delight güncellemelerinde henüz türkçe dil desteği yer almıyor. Güncelleme indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, R.BEDRAN, PALA. ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
Ruslar boş durmuyor halen birşeyler yapıyorlar. Whatsapp efendi de kendini nimetten sayıp destek kesiyor.

• Beğen
Tepkiler: v30xy, R.BEDRAN ve Karacaahmet1993
PALA.

PALA.

Üye
İyi de bunun WhatsApp ile ne alakası var? :o
Ne demek ne alakası var :)
Ruslar halen symbian için çalışmalar yaparken, kendini büyük nimet sayan whatsap 1,5 yıl önce desteği kesti.
Birisi işletim sistemi iken diğeri sadece bir uygulama. Olaya tersinden bakarsak daha iyi anlaşılır...
1,5 yıl önce whatsappın destek kestiği işletim sistemi halen ufakda olsa geliştiriliyor.
Gelişse ne olacak ki uygulama desteği olmadıktan sonra...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve PALA.

Cadillac34

Üye
Ne demek ne alakası var :)
Ruslar halen symbian için çalışmalar yaparken, kendini büyük nimet sayan whatsap 1,5 yıl önce desteği kesti.
Birisi işletim sistemi iken diğeri sadece bir uygulama. Olaya tersinden bakarsak daha iyi anlaşılır...
1,5 yıl önce whatsappın destek kestiği işletim sistemi halen ufakda olsa geliştiriliyor.
Gelişse ne olacak ki uygulama desteği olmadıktan sonra...
WhatsApp ayrı konu, Symbian ayrı konu. Senin dediğin WhatsApp'ın Symbian yazılımı ile alakası yok. Eğer şikayet edeceksen Nokia'nın eski sahibine ya da Microsoft'a şikayet edeceksin. Symbian'ı öldüren ve de kullanıcıları hiçe sayan Nokia ve Microsoft. Evet, ruslar çalışıyor. Ona sözümüz yok ama dili Rusça olunca bizim kullanmamız zor oluyor.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
WhatsApp ayrı konu, Symbian ayrı konu. Senin dediğin WhatsApp'ın Symbian yazılımı ile alakası yok. Eğer şikayet edeceksen Nokia'nın eski sahibine ya da Microsoft'a şikayet edeceksin. Symbian'ı öldüren ve de kullanıcıları hiçe sayan Nokia ve Microsoft. Evet, ruslar çalışıyor. Ona sözümüz yok ama dili Rusça olunca bizim kullanmamız zor oluyor.
Nokia ile Microsoft kendi gelişimlerini tamamlayamamış işletim sistemleri ile global nutuklar atıyorlardı. Symbian ve windows phone ile yaptılar bunu sonucu malum ya bu işletim sistemlerini kullanıcı beğenmiyor diye işletim sistemleri suçlandı halen de öyle görüyorlar. Delight modu veya yazılımın ingilizce olanı sitesinde vardı herhalde

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kullanıcılar bu sistemleri tutmadılar anlamında dedim.

PALA.

PALA.

Üye
İngilizcesi var. Whatsappın s40 için bugüne kadar destek vermesi amaçlarını zaten özetliyor.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mükemmel manzara :lamer:

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
Türkçe dil desteği var mi acaba ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şimdilik yok

ugur3535

ugur3535

Üye

bu versiyonda ki değişiklikler 1.7 yazan sürümde ki değişliklerle aynı mı acaba? yani 1.2 son sürüm mü oluyor?

MrClaude

Üye
Kaç yıl oldu türkçe dil desteği gelmez mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Günlerdi :cigara:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hocam senin vaktin varsa birşeyler yapamazmısın bu dil konusunda ?
( bitanede biz yakalım :cigara: )
Dilden Ziyade İçindeki Mod ve Temaları Alırsanda Olur Aslında.İllede Cfwye Gerek Yok.Benim Sadeleştirilmiş 808 ve 701 İçin Olan Yazılımlarımın İçine Attın Mı Tamamdır

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve MrClaude

MrClaude

Üye
cesaret edip denersem olur :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia ile Microsoft kendi gelişimlerini tamamlayamamış işletim sistemleri ile global nutuklar atıyorlardı. Symbian ve windows phone ile yaptılar bunu sonucu malum ya bu işletim sistemlerini kullanıcı beğenmiyor diye işletim sistemleri suçlandı halen de öyle görüyorlar. Delight modu veya yazılımın ingilizce olanı sitesinde vardı herhalde
Daha önce bu konuda uzun uzun yazılar yazdım. Symbian 10 sene boyunca Nokia yı taşıyan yazılım oldu. Ama herşeyin bir sonu var. Sen geleceğe yatırım yapmak yerine artık kodları çoktan eskimiş bir yazılımla yola devam edersen kusura bakmayın ama sen batmayı çoktan hak ediyorsun. 2010 yılında androidli telefonlar piyasaya çıktığında Nokia hala Symbian dan medet ummaya çalışıyordu. Sonuç en olmayacak şirkete sarılmak oldu. Nokia başkanı bile geleceği göremedikleri için battiklarini itiraf etti. Symbian 3 için doğru düzgün uygulama bile bulamazken bugün ben 10 sene önce androidte cikmis olan tüm oyunları ve programları bulabiliyorum. Nokia Symbian dan 2007 de iPhone tanıtıldığı da vazgeçmesi gerekiyordu. Şu anda Nokia hatalarının bedellerini ödemeye devam ediyor. Çıkardığı telefonlar tutmadı. Nokia başkanının konu ile ilgili açıklamasını internetten bulabilirsin.

• Beğen

Üst Alt