İnternetsiz Radyo Uygulaması Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
İnternetsiz Radyo Uygulaması Arıyorum
Aracımda ki android teyp de kullanmak için internetsiz anten üzerinden çalışan radyo uygulaması arıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı?

Cihaz Allwinner t3_p3 android 7.1.1 yüklü.
Üzerinde dahili radio uygulaması var fakat uygulama biraz sorunlu. Bulduğum istasyonları kaydetmiyor her seferinde tarama yaptırmam gerekiyor. O yüzden başka bir uygulama arıyorum.

Son düzenleme:

bveo1990

bveo1990

Üye
Olursa bizde faydanalalım gprs li radiodan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Nasıl Olacak Sorması Ayıpta?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulama ile olabilecek bir şey değildir, dahili radyo varsa kullanılır.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Google playda interneti radyo yazınca çıkıyor .

mersimersi33

mersimersi33

Üye
denemenizi tafsiye edeceğim bir uygulama mevcut ancak root ihtiyacı olabilir cihaza yüklenince dahilisi olmayan FM tellerde işe yarıyor. Sprint Fm Radio Apk

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
O Nasıl Olacak Sorması Ayıpta?
Ayıp birşey yok sorabilirsin. Nasıl olacak derken? Hani araçta olur tepesinde antenide olur o anten üzerinden çevredeki radyo dalgalarını alır vs. bilmiyor musun?
Mesaj birleştirildi:

İnternetsiz radyo(dahili radyo) donanımsaldır, cihazda böyle bir özellik yoksa program ile çözüm sağlanmaz.
Cihazda böyle bir donanım var zaten. Anten girişi de var. Bana sadece uygulama lazım. Bu olayı herkes neden bu kadar ilginç karşılamış anlam vermek zor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazda böyle bir donanım var zaten. Anten girişi de var. Bana sadece uygulama lazım. Bu olayı herkes neden bu kadar ilginç karşılamış anlam vermek zor.
Siz dahili radyo olduğunu yeni söylüyorsunuz, alıntı yaptığım mesaja cevaben idi benim yanıtım.
Siz öncelikle konu ilk mesajına gereken tüm bilgileri mesela cihazınızın marka model ve Android sürümünü radyosu var mı yok mu yazın sonrasında biz fikir yürütebiliriz, sonuçta aramızda kahin yoktur. :)

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve Samizel Destan
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Siz dahili radyo olduğunu yeni söylüyorsunuz, alıntı yaptığım mesaja cevaben idi benim yanıtım.
Siz öncelikle konu ilk mesajına gereken tüm bilgileri mesela cihazınızın marka model ve Android sürümünü radyosu var mı yok mu yazın sonrasında biz fikir yürütebiliriz, sonuçta aramızda kahin yoktur. :)
Eklemeyi yaptım.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Netsiz radyo olmaz

denizci35

denizci35

Üye
spirit2 Real FM radio diye aratırsanız bulursunuz sanırım aosp romlarinda işe yarıyor internetsiz olarak

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

cfrylmz1

Üye
peki varmı öyle düzgün bir radyo arayüzü yada hazırlayacak bir babayiğit

Üst Alt