iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Cahilliğimi bağışlayın beş altı tane dilde klavye var hepsini denedim malesef Türkçemize özgü harflerin hiçbiri diğer klavyelerde bulunmuyor.Ben mi hata yapıyorum..
Estağfurullah

Mesela Şanlıurfa yazacaksınız diyelim

Sanliurfa yazınca da buluyor zaten yani Türkçe karakterlere takılmayın

sevilcik

Üye
Mesela Cayir yazınca bulamadı ama ona takıldım zaten...

• Beğen
Tepkiler: mkrts

arbede59

Üye
Arkadaşlar Türkiye’den bulgaristana giderken mesela İstanbul-Burgaz arasını yazdığınız zaman sadece kapıkule sınır kapısından çıkış veriyor dereköy yada hamzabeyli sınır kapılarından hiçbir şekilde rota çizmiyor bunun sebebi ne olabilir

• Beğen
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Türkiye’den bulgaristana giderken mesela İstanbul-Burgaz arasını yazdığınız zaman sadece kapıkule sınır kapısından çıkış veriyor dereköy yada hamzabeyli sınır kapılarından hiçbir şekilde rota çizmiyor bunun sebebi ne olabilir

o kadar uzun navigasyon yapmadım hiç .. hamzabeli sınır kapısına daha yakın bir yeri hedef olarak göstermeyi deneyin bi

sevilcik

Üye
hAFIZADA OLMASI KANIMCA BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMİYOR,AMA HATIRLADIĞIM BİR ŞEY VAR DA NASIL DI NASIL YAPIYORDUK HEM UNUTMUŞUM HEM DE KAYNAK BİLGİ NETTE BULAMADIM 208-2009 YILLARI İDİ İGO YU (özür dilerim büyük haffler için yazarken dikkatimden kaçmış) kullanırken mevcut klavtelerin içine Q veya F olarak TR klavye ekliyorduk bunun için ya data dosyası idi ya da klavyedeki lang klasöründeki TR keybord file in keybord.ini dosyasını note pad ile açıp ekleme ve değişiklikler yapıyorduk,bir sıra ve kod ekliyorduk oluyordu ama nette bir yerde bulamadım malesef..

arbede59

Üye
o kadar uzun navigasyon yapmadım hiç .. hamzabeli sınır kapısına daha yakın bir yeri hedef olarak göstermeyi deneyin bi
Sanırım haritanın yazılımı ile ilgili çünkü here ve tomtom hatitalarında sıkıntı yok sadece başarsoft haritası bu şekilde

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
hAFIZADA OLMASI KANIMCA BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRMİYOR,AMA HATIRLADIĞIM BİR ŞEY VAR DA NASIL DI NASIL YAPIYORDUK HEM UNUTMUŞUM HEM DE KAYNAK BİLGİ NETTE BULAMADIM 208-2009 YILLARI İDİ İGO YU (özür dilerim büyük haffler için yazarken dikkatimden kaçmış) kullanırken mevcut klavtelerin içine Q veya F olarak TR klavye ekliyorduk bunun için ya data dosyası idi ya da klavyedeki lang klasöründeki TR keybord file in keybord.ini dosyasını note pad ile açıp ekleme ve değişiklikler yapıyorduk,bir sıra ve kod ekliyorduk oluyordu ama nette bir yerde bulamadım malesef..
Sanırım haritanın yazılımı ile ilgili çünkü here ve tomtom hatitalarında sıkıntı yok sadece başarsoft haritası bu şekilde

İnce meseleleri @özüt üstad a sorun

arabad

Üye
Tarif edilen şekilde kurulumu yaptım igo kuruluyor yazısından başka bişey olmuyor malesef

Hüseyin ERBA

Üye
Rar şifresi lütfen

Hüseyin ERBA

Üye
Teşekkür ederim.Yandexdiskten indirdim,birşey göremedim.Şifre için çok teşekkür ederim.

• Beğen

honda77

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık
Problemsiz çalışıyor

wyusufw

Üye
ben araç multimedyasında kullanıyorum. uygulamanın güncel sürümü mevcut mu ? 9.18 sürümünde tünelden geçince program çalışmayı durduruyor ve istanbulda fsm ve 15 temmuz köprülerinden geçerken grafik hatası oluyor ekran karışıyor. 2019.10 haritasını denemedim ama sanırım uygulama aynı sadece haritası farklı

• Beğen
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
ben araç multimedyasında kullanıyorum. uygulamanın güncel sürümü mevcut mu ? 9.18 sürümünde tünelden geçince program çalışmayı durduruyor ve istanbulda fsm ve 15 temmuz köprülerinden geçerken grafik hatası oluyor ekran karışıyor. 2019.10 haritasını denemedim ama sanırım uygulama aynı sadece haritası farklı
Uygulamanın sürümü yazıyor üstad

Harita da yazıyor.

Denemen lazım

bicer79

Üye
İgo da yolları daha geniş yapmak mümkün mü sygic ve navitel de yollar oldukça geniş.
İgo da ise yollar bana ince kıl gibi geliyor böyle yolları daha geniş yapabilirmiyiz.

salimoca

Üye
Teşekkür ederim

karadag_66

karadag_66

Üye
burda ki igo larin hepsini denedim ama en hizli ve iyisi bu ama sd card yükleyince her kapatip actigimda tekrar kurulum yapiyorum bunuda cözersek sorun yok Tsekkürler
mkrts

Son düzenleme:
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
burda ki igo larin hepsini denedim ama en hizli ve iyisi bu ama sd card yükleyince her kapatip actigimda tekrar kurulum yapiyorum bunuda cözersek sorun yok Tsekkürler özüt .

ana konuda yazmıştım.

Sıkça Sorulan Sorular
S1- Program ayarlarımı kaydetmiyor. Her açtığımda ayarlar sıfırlanıyor.
C1- Androidin SD Kart yazma erişimi ile alakalı bir sıkıntı olabilir. Programı dahili hafızaya kurun.

burası özüt ün konusu değil. kendisi programlarda düzenleme de yapabiliyor ben sadece paylaşım yapabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: karadag_66 ve bayar28

Üst Alt