Anket Katılım Yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Anket Katılım Yardımı
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, bir destek olalım, benim için önemli en kısa zamanda tamamlanması gerekiyor.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini (yaklaşık 10 dk.nızı ayırıp) doldurup katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim...

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Yardımcı olmaya çalışıyorum ama anketiniz nedense bir türlü bitmiyor. Kaç defa soru tekrarı var hem. Anket yaparken MUTLAKA kısa tutmaya özen göstermelisiniz.

Edit: Ortalama 12 dakika aldı tüm anketi doldurmam. Ama şimdiye kadar 2 dakikadan fazla vakit harcadığım bir anket hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çok uzun anket daha kısa olmalı. Yapmadım o yüzden.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olmaya çalışıyorum ama anketiniz nedense bir türlü bitmiyor. Kaç defa soru tekrarı var hem. Anket yaparken MUTLAKA kısa tutmaya özen göstermelisiniz.

Edit: Ortalama 12 dakika aldı tüm anketi doldurmam. Ama şimdiye kadar 2 dakikadan fazla vakit harcadığım bir anket hatırlamıyorum.

Tekrar sorular olmasınun bir nedeni var tabii ki. Değerli vaktiniz için teşekkkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Çok uzun anket daha kısa olmalı. Yapmadım o yüzden.

Canınız sağolsun.
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim...

Sosyal Medya

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Uzunluk şikayetlerini anlayabiliyorum, yapan kişinin hızına göre 8-14 dk kadar sürüyor ama bir iyilik yapabilir misiniz istediğim sayıya ulaşmam için? Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Sosyal Medya

Baydırman

Baydırman

Moderator
Doldurdum ama fazla uzun gerçekten.

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, yapan kişinin hızına göre 8 ila 15 dk kadar sürüyor ama yine de anketi doldurma iyiliğinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler...

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Yapan kişinin hızına göre 8-14 dk kadar sürüyor, bir iyilik yapabilir misiniz istediğim sayıya ulaşmam için. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Sosyal Medya

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, yapan kişinin hızına göre 8 ila 15 dk kadar sürüyor ama yine de anketi doldurma iyiliğinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler...

Arkadaşlar, çalışmam için çok önemli bir anket yardımcı olursanız çok sevinirim... Yapan kişinin hızına göre 8-14 dk kadar sürüyor, bir iyilik yapabilir misiniz istediğim sayıya ulaşmam için. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

Sosyal Medya

İnstagram kullananların dikkatine. Yardımcı olur musunuz?

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,

İnstagram kullananlar linkteki anketi değerli vaktinizi ayırarak cevaplayabilir anketimin tamamlanıp analize hazır gelmesi ve çalışmamın tamamlanabilmesi için yardımcı olabilirse çok sevinirim... Çok teşekkür ederim..

Son düzenleme:

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar, instagram kullanıcıları ilk mesajdaki linkte yer alan anketi değerli vaktinizi ayıraral cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, değerli vaktinizi ayırarak instagram ve satın alma ile ilgili linkteki anketi cevaplandırabilirseniz ve başarılı olmama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sudurusu

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, instagram kullananlar çalışmam için oluşturulmuş linkteki Sosyal Medya anketini değerli vaktinizi ayırarak doldurup çalışmamın tamamlanıp analiz aşamama geçmeme katkıda bulunabilir mi? Ankete katılımın artması konusunda da yardımcı olursanız sevinirim. Katkınız ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

phasan

phasan

Üye

Anket uzun oldugu için yanıtlamadım

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
çokta uzun sürmüyormuş

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hadi bende doldurdum.

PinballWizard