Dosya şifreleme unutma ve çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Dosya şifreleme unutma ve çözüm
Daha önce şifrelediğim resim ve dosyaların şifresini biliyorum fakat nasıl yaptığımı hatırlamıyorum açık ve net şekilde bir arkadaş yardımcı olur ise çok sevinirim
hata0x80071771 bu hata kodunu alıyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

arslan3332

arslan3332

Üye
Biraz daha detay vermen gerekiyor mesela telefonda mı? Bilgisayarda mı?

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Klasörün üzerine sağ tıkla
özellikler
gelişmiş
en altta veriyi korumak için şifrele

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
laptopumda

PALA.

PALA.

Üye
Bu konuları inceleyin...

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Başlığı daha anlaşılır olacak şekilde düzenleyiniz.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Detay vermeniz gerek. Nasıl şifrelediniz? WinRAR arşiv yapılarak mı şifrelendi? Tüm disk mi şifrelendi? BitLocker mı? Ya dosyaları özel programla tek-tek ayrılıkta mı şifrelediniz? Bir ekran görüntüsü ile örneklendirin en azından. Yardım etmek isteriz tabi ama sizin de detaylı bir şekilde sorunu anlatmanız lazım.

Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Başlığa bakar mısın yaa :) neyse abicim bu dosyalar resim dosyası laptopumda ki resimlere kimse bakmasın diye şifre koydum sağ tık yaparak fakat nasıl yaptığımı unuttum şimdi üzerlerinde kilit logosu var açılmıyor hata kodu veriyor

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Başlığa bakar mısın yaa :) neyse abicim bu dosyalar resim dosyası laptopumda ki resimlere kimse bakmasın diye şifre koydum sağ tık yaparak fakat nasıl yaptığımı unuttum şimdi üzerlerinde kilit logosu var açılmıyor hata kodu veriyor
Eğer dediğiniz gibi ise sorunun çözümü bu.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
yazdım ya naıl yapıldığını yukarda

• Beğen

Üst Alt