Telefon Tavsiyesi Tuşlu Ceptelefon Önerisi 2020

Sponsorlu Bağlantılar

yardimwait

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlu Ceptelefon Önerisi 2020
Merhaba, uzman eğitimine katılacağım fakat tuşlu telefon önerisi istiyorum geçmişte ki konular ve farklı siteler daha eski yıllara göre öneri çıkarıyor,
Sizden ricam istediğim özelliklerde bir telefon önerirseniz minnettar kalacağım teşekkürler.

1. Kamerasız,
  2. Titreşim özelliği olan,
  3. Alarm özelliği olan,
  4. Şarjı uzun süre gidecek,
  5. İnternet (browser) özelliği olan,
  6. Mp3 Çalar özelliği olan,
  7. Oyun'da olsa fena olmaz :)
Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Kamerasız bulmakta bence çok zorlanırsınız. Diğer özellikler kamerasız telefonlarda bulunamayacak kadar iyi. İnternet olup ta kamera olmayan telefonlar zaten şu an kullanılar standartlara göre çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

yardimwait

Üye
    Konu Sahibi
Kamerasız bulmakta bence çok zorlanırsınız. Diğer özellikler kamerasız telefonlarda bulunamayacak kadar iyi. İnternet olup ta kamera olmayan telefonlar zaten şu an kullanılar standartlara göre çalışmıyor.

Peki kamerasız olupta bir kaç özellik kısıtlı olarak önerebileceğin var mı?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye

yardimwait

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

yardimwait

Üye
    Konu Sahibi
Başka önerilere halen açığım :)

PALA.

PALA.

Üye
Asker telefonu diye arat internette karşına çıkanları incele... Mesela nokıa 112 :cool

yardimwait

Üye
    Konu Sahibi
Asker telefonu diye arat internette karşına çıkanları incele... Mesela nokıa 112 :cool
Ya aslında Anka diye bir telefon buldum fakat titreşim özelliği yok ve en azından 6 ay boyunca oyalanacak birşey olsun diye araştırıyom :) hadi oyundan falan da vazgeçtim bari mp3 yüklensin müzik dinlerim diye düşünüyorum :) teşekkürler cevabın için

PALA.

PALA.

Üye
Ya aslında Anka diye bir telefon buldum fakat titreşim özelliği yok ve en azından 6 ay boyunca oyalanacak birşey olsun diye araştırıyom :) hadi oyundan falan da vazgeçtim bari mp3 yüklensin müzik dinlerim diye düşünüyorum :) teşekkürler cevabın için
Bişey değil, SD kart destekli modeller o işe yarar.
İnternet deneyimi de bekleme bu cihazlardan...

PALA.

PALA.

Üye
Bende annem için düşünüyorum 112 yi alsam mı 250 TL civarı fiyatı ortalama
150 liraya bile bulunabilir bir telefon ama memnun olmayan da çok var.
Bu telefonun kullanım amacı belli ama gel gör ki, tuşlarından memnun olmayan kişi sayısı az değil. Güvenilir birinden alın imei sorunu çıkabiliyormuş...

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
Baktım n11 Trendyol a en ucuzu 169 TL ama pek güven vermedi satıcılar 250 TL civarı diğer saticilarda da Samsung b310 da var oda olabilir aslında 150 TL civarı fiyatı

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Baktım n11 Trendyol a en ucuzu 169 TL ama pek güven vermedi satıcılar 250 TL civarı diğer saticilarda da Samsung b310 da var oda olabilir aslında 150 TL civarı fiyatı
Samsung daha güzel evet. Ama bu tip cihazların temel işlevi olan konuşma yani ses kalitesi bile vasat oluyor.
Evde alo diyen mesaj atan bir telefon olsun diyorsanız eski nokıa 1100 tarzı en güzelidir. Kaliteli batarya ve orjinal kalın uçlu şarj aleti bulmak sıkıntı. Bir ara deji üretiyordu 1000 mah güzel kapasite bir hafta rahat giden şarj. En güzelide çok zarif yanında taşıdığını hissetmiyorsun.

• Beğen
Tepkiler: yeumyang ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Merhaba, uzman eğitimine katılacağım fakat tuşlu telefon önerisi istiyorum geçmişte ki konular ve farklı siteler daha eski yıllara göre öneri çıkarıyor,
Sizden ricam istediğim özelliklerde bir telefon önerirseniz minnettar kalacağım teşekkürler.

1. Kamerasız,
  2. Titreşim özelliği olan,
  3. Alarm özelliği olan,
  4. Şarjı uzun süre gidecek,
  5. İnternet (browser) özelliği olan,
  6. Mp3 Çalar özelliği olan,
  7. Oyun'da olsa fena olmaz :)
Şimdiden çok teşekkür ederim.
nokia 1100 öneririm.

yeumyang

yeumyang

Moderator
1100 ilk telefonum du temiz bulsam alırım çarşıya bir gidip bakmak lazım eğer bulursam önceliğim 1100 olur bulamazsam Samsung alırım

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Nuru TaşDemir
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang
yeumyang

yeumyang

Moderator
Bakayım ama güven olmaz letgo da çarşıda telefonu elime alır arama falan yaparım sesi hoparlörü nasıl bakarım daha iyi olmaz mı

PALA.

PALA.

Üye
1100 ilk telefonum du temiz bulsam alırım çarşıya bir gidip bakmak lazım eğer bulursam önceliğim 1100 olur bulamazsam Samsung alırım
İnternetten sıfır kutulu ve garantili olmayan telefon almak çok riskli, ayak üstü bile dolandırıyorlar.
Nokıa 1200 de alınabilir. İşin kötü tarafı içine 5 liralık batarya koyabiliyorlar, dandik şarj aleti gelebilir...
Bu yüzden samsung almak daha mantıklı, garantisi var en azından orjinal batarya ve şarj aleti.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
İnternetten sıfır kutulu ve garantili olmayan telefon almak çok riskli, ayak üstü bile dolandırıyorlar.
Nokıa 1200 de alınabilir. İşin kötü tarafı içine 5 liralık batarya koyabiliyorlar, dandik şarj aleti gelebilir...
Bu yüzden samsung almak daha mantıklı, garantisi var en azından orjinal batarya ve şarj aleti.
Batarya 20 Lira telefon 80 lira şarj aleti 10 lira toplan 110 lira etti. Yine de uygun kalıyor samsunga göre.

Üst Alt