Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Multitools apk sı elinde olan var mı

skyynet

Üye
Arkadaşlar ücretli bir apk yı indirdim ama giriş için şifre istiyor bu şifreyi iptal edip ücretsiz olarak kullanmak mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Arkadaşlar ücretli bir apk yı indirdim ama giriş için şifre istiyor bu şifreyi iptal edip ücretsiz olarak kullanmak mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim.
Program sahibine mail at durumu anlat. O sana yardımcı olacaktır.

NextWorld

NextWorld

Üye
Bilgisayar için hazırlanan Multi Tools programının linki hatalı...

Orpahan

Üye
Bu xml dosyasını türkçe çeviri yapabilirimisiniz

Fatih BaKeR

Üye
Bu xml dosyasını türkçe çeviri yapabilirimisiniz

Çevirirsek siz paketleyebilecek misiniz?(daha önce ben paketleyemedim de ondan soruyorum). Paketlemeyi başardıysanız bize de söylersiniz mi? Kuşların adını ne yapacağız? Bazılarına kafamıza göre türkçe bir şey yazdığımızda google'da çıkmıyor.

Son düzenleme:

Orpahan

Üye
Paketleri sıkıntı yok çıkmayanlar kalsın

Orpahan

Üye
Emeğin için teşşekkür ederim güzel insan çok makbule geçti

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
mersimersi33

mersimersi33

Üye
her uygulamada kesin olacak diye bir durum yok ilk parçalayı sonra dil dosyasında tek satır düzenleyip toplayıp imzalamaya çalışın baktınız sorun yok komple tr yapabilirsiniz boşuna uğraşmayın dediğim gibi önce deneyin sonra çeviri işlemine başlayın
çok zaman geçti ustad evet bu zamana da bende baya bilgi sahibiyim o dönem attığım bu mesajı görünce bu ben miyim dedim kendime şimdi apk de iğneden ipliğine kadar işliyorum ancak şu Java kaynak yürütme aracının 'apktool.jar' kodları ile cebelleşiyorum adamlar her yenilemede bir hatayı düzeltirken bu sefer başka hata çıkarıyor. Mecburen ben kodları düzenliyorum. Ustad şu telefon için bayadır bekliyorum dosyayı alabilir miyim nedir ne değildir içerikleri görmek istiyorum. Yenileme yapabilirim. Ayrıca Konu açtım bazı arkadaşlar sorun yaşamakta. Sorunsuz olmasını isteyenler sadece manuel yani elle cmd ye bir kaç kodu ya elle yada yapıştır enterle işlemleri yaparak yapabileceklerdir.

06Nurettin

Üye
konu başlığındaki hiçbir link çalışmıyor,rica etsek konu güncellenebilirmi aktif linklerle..

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Konuyu guncelleyin artık

FatihYabanci

Üye
Slm ustalar yeni üye oldum cünki tesadüf üzeri buldum Forumu bu ilk mesajim ve hemen bi ricam olacak cünki bana büyük bi sorun oldugu icin bir türlü yapamadim.
Benim icin Tv+.2.3.2.apk sina girip icerisinden root ayarini kapatabilirmisiniz bir türlü yapamadim.
Tamam bende apk yi silip rar olarak acip degistiriyorum ama bu seferde program hic yüklenmiyor yani bozuluyor bu sekilde.
Ben adresi tam yazsam neresi degisecek diye yapabilen varmi acaba.
( /assets/dmp_player.lic

icinde

enable_root_check_for_android=1
enable_jailbreak_for_ios=1 )
Tesekkürler

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675 ve fatihmenteş
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Slm ustalar yeni üye oldum cünki tesadüf üzeri buldum Forumu bu ilk mesajim ve hemen bi ricam olacak cünki bana büyük bi sorun oldugu icin bir türlü yapamadim.
Benim icin Tv+.2.3.2.apk sina girip icerisinden root ayarini kapatabilirmisiniz bir türlü yapamadim.
Tamam bende apk yi silip rar olarak acip degistiriyorum ama bu seferde program hic yüklenmiyor yani bozuluyor bu sekilde.
Ben adresi tam yazsam neresi degisecek diye yapabilen varmi acaba.
( /assets/dmp_player.lic

icinde

enable_root_check_for_android=1
enable_jailbreak_for_ios=1 )
Tesekkürler
A.s. Ben de sizin yorumunuzu tesadüfen gördüm. Dediğiniz sürümü internetten indirip hiç ellemeden yüklediğimde bile açılmıyor. Yükledikten sonra uygulama menüsüne bile gelmiyor. Sizde öyle bir sorun yoksa yapmak istediğinizi apk editor ile yapmayı deneyebilirsiniz. Apk editoru suradan indirebilirsiniz:

• Beğen
Tepkiler: FatihYabanci

Üst Alt